Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Poola Inglise Saksa keel Tšehhi Vabariik Prantsusmaa Leedu Vene Rumeenlane Slovaki Ungari Itaalia keel Bulgaaria keel Ukrainlane Hispaania keel layouts.et Horvaatia Lätlane Hollandi keel layouts.me Serblane layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si layouts.pt layouts.fi layouts.el

SOODUSKOODrea5

Rea Larsi seinale riputatav WC pott

ID: 8903
EAN: 5902557383580
SKU: REA-C9500
 • 164,00
  Tarneandmed: 4-5 päeva
 • -
  +
 • Valitud variant ei ole nüüd saadaval.

  Teavitage mind, kui see ilmub:

Tehnilised parameetrid
Rodzaj misy: Bezkołnierzowa - Rimless
Kausi pikkus (mm) 500 mm
Kausi tüüp: peatatud
Kausi laius (mm) 370 mm
Värv: Valge
Rozstaw montażowy: 180 mm
Garantii: 24 kuud
Plaadi materjal ja tüüp: Biała Duroplast
Tootja: Rea
Kirjeldus

Suurepärase välimusega WC-pott, mis sobib igasse interjööri. See täidab suurepäraselt teie vannitoa ruumi, säilitades samal ajal interjööri laitmatu välimuse ja esteetika. Kauss on valmistatud kvaliteetsest sanitaarkeraamikast. Tänu spetsiaalsele tootmisfaasile on see kahjustuste suhtes vastupidav. Uuenduslik ääristeta süsteem, mida kasutasime oma WC-pottide valmistamisel, on vastus kõigile teie olemasolevatele probleemidele, mis on seotud vannitoa hügieeni, puhtuse ja esteetika säilitamisega.

juhendid ja allalaaditavad failid

Tooted, mis võivad teid samuti huvitada

  Uudiskiri

  *Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!