Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

product_advanced_searcher.filtration

Product.flag_id
POLECANE (9)
Tooteid edendavad tooted
product_advanced_searcher.empty_field
Tootja
Rea (9)
Garantii
product_advanced_searcher.empty_field
Materjal
polüpropüleenist (8)
Sügavus
aadressilt
    aadressilt aadressile cm
Värv
product_advanced_searcher.empty_field
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Nuleidimo mygtukai

Uutes ja renoveerimisjärgsetes tualettruumides leiame harva traditsioonilisi loputusega tualettpotte. Need asendati kaasaegsete süvistatavate süsteemide vastu, mis tähendab, et kogu hüdrosüsteem koos raamiga on seina sisse peidetud. Ainus element, mis välja ulatub – peale WC-poti – on tualeti loputusnupp, mis võimaldab pärast tualeti kasutamist korralikult vett loputada.
Süvistatava raami nupp on iseseisev element, mida saab igal ajal ja vajaduse korral välja vahetada. Asendamine ei hõlma mingil juhul raami struktuuri sekkumist. Minimalism ja väikesed mõõtmed tähendavad, et kogu asi võtab vähe ruumi ja sobib suurepäraselt nii piiratud ruumiga kui ka ebastandardsetesse, näiteks kaldlaega vannitubadesse. Loputusnupp võib olla universaalne, kuid alati tuleks juhendist kontrollida tootja nõudeid raami ja muude süsteemi elementide parameetrite osas, et kõik omavahel sobiks.

WC loputusplaat – mida pead selle kohta teadma?

WC raamide nuppe on saadaval erinevates variantides. Varem domineerisid ühe funktsiooniga mudelid, mis olid varustatud ainult ühe nupuga, mis vabastas alati kindla ja püsiva koguse vett, keskmiselt 5–9 liitrit.
Sellised lahendused pole aga ökonoomsed ega keskkonnasõbralikud, mistõttu pakume oma poes vaid kahefunktsioonilisi loputusnuppe. Siis on meil kaks võtit – väiksem, mis tavaliselt laseb välja 3 liitrit vett ja suurem, vabastab 6 liitrit. Tavaliselt on need visuaalselt kujundatud nii, et kellelgi poleks probleeme vahet teha, kumb on kumb. Tootja esitab need väärtused alati seadme kasutusjuhendis. Samuti on kirjas, et keskmine loputusaeg on umbes viis sekundit.
Kaheks osaks jagatud süvistatava raami nupud panevad meid kasutama kuni poole vähem vett, mis tähendab muuhulgas väiksemaid arveid ja muude tasude tõusu silmas pidades on see kõige soovitavam.

Mis värvi on süvistatava paagi nuppude värvid – ülevaade

Süvistatava paagi nupud peavad eelkõige täitma oma põhilist kasulikku rolli, kuid me ei unusta ka esteetikat. Vastupidiselt näivusele mõjutab see väike element tualeti paigutust suuresti. Tasub veenduda, et see sobib hästi.
Meie kaupluses pakume loputusnuppe ristkülikukujulises korpuses mõõtmetega 250 × 165 mm ja mitmes värvivariandis – kroom, kuldne ja must. Mõnel mudelil on klahvid kõige lihtsama geomeetrilise kujuga, st piklikud, ruudukujulised või ümmargused ning neid saab paigutada eraldi või üksteisega kokku puutudes. Lai valik võimaldab neid seadmeid kohandada vastavalt vannitoa iseloomule nii värvi, viimistluse (matt või läikiv) kui ka kuju poolest.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!