Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

product_advanced_searcher.filtration

Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Teie valik:

Eemaldage kõik

WC potid

WC pott on iga vannitoa kohustuslik element. Meie poes pakutavad WC-potid on kohandatud paigaldamiseks enamikule tuntud firmade süvistatavatele raamidele, tänu millele on need universaalselt kasutatavad. WC- ja bideekausse saab sobitada ülejäänud vannitoakeraamikaga, näiteks kraanikausiga. Meie sortimendis on palju erineva suuruse, kuju ja stiiliga WC-potte ja bideed. WC-pott tuleks komplekteerida koos valamu ja vannitoa furnituuriga, et kõik stiililiselt ära mahuks.

WC-varustuse komplekteerimisel tuleks erilist tähelepanu pöörata sobiva WC-poti valikule. REA kaupluses on saadaval kõrgeima kvaliteediga klassikalised seisvad ja moodsamad rippmudelid. Siit saate osta tugevaid ja vastupidavaid kriimustus- ja purunemiskindla konstruktsiooniga keraamikast WC potte. Need on tooted, mis sobivad paigaldamiseks erineva suurusega vannituppa – kõikjal täidavad need peale kommunaalfunktsioonide ka dekoratiivseid ülesandeid. Seetõttu on väga oluline, et valitud WC-pott sobiks visuaalselt ideaalselt teiste vannitoasisustuste elementidega. Tänu sellele saab maitsekalt sisustatud vannitoast üks teie kodu vitriinidest.

WC potid – kuidas valida parim mudel?

Ei tea, mida WC-potte valides otsida? Kasutage REA spetsialistide abi, kes ütlevad teile, milline lahendus on teie puhul parim. Praegu on tänapäevased vannitoad tavaliselt varustatud rippuvate WC-pottidega, mis on kohandatud paigaldamiseks süvistatavale raamile. Meie juures saadaolevaid mudeleid on väga mugav kasutada. Enamik neist on varustatud aeglaselt sulguvate duroplastist istmetega, mida saab vajadusel WC-potist eraldada. Seinale riputatavad tualetid on valmistatud uuendusliku RIMLESS tehnoloogia alusel. Tänu sellele, et rippuval WC-potil ei ole velgi ega krae, saab seda kergesti puhtana hoida ning selle pesemine pole kasutajale probleem.

Samuti tasub pöörata tähelepanu valitud mudelite kujule. REA kaupluses on müügil ovaalsed, ümmargused, poolümmargused ja ristkülikukujulised mudelid. Praegu on klientide seas populaarseimad nurgelised WC-potid, mis sobivad paljude vannitoa paigutustega. Oluline on ka toote värv. Lisaks traditsioonilistele valgetele tualettruumidele saab osta ka ebatavalisemaid musti, hõbedaseid või kuldseid tualettpotte.

Esteetiline WC pott – mida meie sortimendist leida võib?

Lai tootevalik tähendab, et igal inimesel on võimalus leida enda vajadustele ja nägemusele ruumi paigutusest kõige paremini sobiv rippkäimla. Klassikaliste tarvikute armastajad saavad valida valgest keraamikast valmistatud mudelid. See on ajatu valik, mis naudib pidevat populaarsust. Selles stiilis valmistatud riputatud tualettruum sobib enamikesse vannitubadesse. Saate seda hõlpsasti kombineerida ka muude seadmete elementide ja plaatide varjundiga. Veelgi enam, lumivalge läikega viimistlus muudab kogu välimuse väga esteetiliseks ja hügieeniliseks, pannes samas ruumist õhkama puhtust.

Paljud inimesed soovivad, et WC-pott oleks midagi enamat kui lihtsalt praktiline element. Meie sortimendist leiate palju mudeleid tüüpiliselt kaasaegses väljaandes ja glamuuri vaimus. Väga populaarne on musta värvi riputatud tualettpott. Selliseid koopiaid eristab elegantne välimus ning need on saadaval matt- ja läikiva versioonina. Veel üks huvitav võimalus on looduslikku kivi imiteerivad mudelid. Seda tüüpi rippkäimla muudab interjööri tõeliselt eksklusiivseks ja on luksusliku meeleoluga. Meie pakkumine sisaldab ka originaalseid ettepanekuid glamuuri austajatele. Sellised WC-potid on viimistlusega kuldset tooni, tänu millele on tervik väga stiilne. Teine võimalus on õrna kuldse kaunistusega versioonid, mis on mõeldud kõigile neile, kes eelistavad minimalistlikku disaini.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!