Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Poola Inglise Saksa keel Tšehhi Vabariik Prantsusmaa Leedu Vene Rumeenlane Slovaki Ungari Itaalia keel Bulgaaria keel Ukrainlane Hispaania keel eesti keel Horvaatia Lätlane Hollandi keel layouts.me Serblane layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

product_advanced_searcher.filtration

Lõpeta
harjatud (6)
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Dušikomplektid

Ergutav hommikune või lõõgastav õhtune dušš? Kui te otsustate õige dušikomplekti kasuks, ei pea te valima. Rea pakutavad lahendused avaldavad muljet oma funktsionaalsuse ja mitmekülgsusega, nii et need sobivad teie vajadustele. Kuid meie disainerid ei unusta ka esteetikat, mis on enamiku kasutajate jaoks sama oluline. Seepärast pakume dušikomplekte, mis peegeldavad viimaseid sisustustrende ja esindavad ajatut stiili. h2. Täiuslik dušikomplekt stiilse vannitoa jaoks. *Dushikomplekt on suures osas vastutav teie igapäevase duši all käimise rõõmu eest. See on ka üsna omanäoline vannitoaseadme osa, nii et sel juhul peaks funktsioon käima käsikäes esteetilisusega. Tänapäeval paigaldatakse mitmesuguseid sisustusseadmeid, mis aitavad kujundada siseruumi atmosfääri ja tooni. Kõige populaarsemad viimistlusvärvid on: – kroom, – kuld, – must, – vask, – roosa kuld. Komplektid erinevad ka kuju ning elementide arvu ja tüübi poolest. Need varieeruvad uskumatult modernsetest kuni retrohõngulisteni. Lisaks on olemas varjatud ja avatud dušikomplektid. Tänapäeval on kõige sagedamini valitud dushikomplekt vihmadušiga, mis võimaldab tõeliselt luksuslikku elamust iga duši all. Populaarne on ka termostaat, mis võimaldab vee temperatuuri täpset reguleerimist. Vannides sobib tavaliselt kõige paremini dušikomplekt koos segistuskraaniga. h2. Rea dušikomplektid – tippkvaliteediga. Rea pakub laia valikut duši- ja vannikomplekte, nii et saate hõlpsasti leida oma vajadustele ja maitsele vastava komplekti. Siin on kaasaegne disain kombineeritud täiustatud tehnoloogiaga, et pakkuda igale kasutajale väga meeldivat dušikogemust. Meie dušikomplektid paistavad silma ka kvaliteedi poolest – need on hoolikalt valmistatud parimatest materjalidest. Selle tulemusena jäävad nende atraktiivne välimus, vastupidavus ja funktsionaalsus muutumatuks paljude aastate jooksul.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!

.