Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Poola Inglise Saksa keel Tšehhi Vabariik Prantsusmaa Leedu Vene Rumeenlane Slovaki Ungari Itaalia keel Bulgaaria keel Ukrainlane Hispaania keel eesti keel Horvaatia Lätlane Hollandi keel layouts.me Serblane layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

product_advanced_searcher.filtration

Segisti viimistlus
läikiv (4)
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Bidee segisti tualettruumi jaoks

Bideesegisti on hädavajalik vannitoatehnika, kui teil on bidee. Modernseid bideekraane toodetakse mitmesugustes variantides ja vormides, mistõttu on lihtne sobitada kraan mis tahes interjööriga. Lisaks sellele valmistatakse bideekraanid WC-dele laias värvivalikus, mis teeb valiku tegemise veelgi lihtsamaks. Bidet kraan on soovitatav sobitada koos valamu kraanikausi ja dušikausi kraaniga. Komplekt näeb kindlasti väga muljetavaldav välja. Paljud kodu ja korteriomanikud loodavad oma vannitoa kaunistamisel uuenduslikkusele ja originaalsusele. Õiged bidet-segistid sobivad hästi koos rippkappide ja eri värvi plaatidega ning avangardistlike vannidega. Disaini aspektid ei ole siiski ainus argument, mis räägib bidee paigaldamise kasuks vannituppa. Bidet kraan on praktiline tarvik intiimkohtade pesemiseks ja hooldamiseks pärast tualeti kasutamist. REA poes olevaid seadmeid on väga lihtne kasutada. Enamasti aktiveeritakse ja deaktiveeritakse need sarnaselt klassikaliste vannitoakraanidega. Universaalseid mudeleid saab hõlpsasti kohandada erinevat tüüpi bideedele. h2. Bidet kraanid – piiramatu mudelivalik taskukohase hinnaga. REA tootevalikut täiendatakse pidevalt kaasaegsete bideekraanidega. Siin saadaval olevad tooted paistavad silma oma vastupidavuse ja funktsionaalsuse poolest. Neid saab edukalt kasutada aastaid. Kui seda kasutatakse ettenähtud viisil ja puhastatakse regulaarselt, töötab bidet WC-hurt pikka aega laitmatult ja säilitab oma laitmatu välimuse. Sõltuvalt valitud mudelist paigaldatakse bidet kraan kindlal viisil. Meie kaupluses on WC-bidee kraanid saadaval kas vabalt seisva, seinale paigaldatava või peidetud versioonina. Sellist seadet valides tasub tähelepanu pöörata sellele, kuidas bidee ja tualett on paigaldatud. Nende valgustite sobitamine tagab, et teie vannituba näeb välja stiilne. Bidet kraan võib olla ühe- või kahe hoova versioonina. Viimasel ajal on aga üha enam populaarsust kogunud puutevabad mudelid. Nende kasutamine soodustab hügieeni, takistades mikroorganismide levikut kätel. REA-poest saab osta tooteid erinevates värvides, sealhulgas kuldses, hõbedases ja mustas värvitoonis. Mõned kraanid on matt viimistlusega, teiste mudelite pind on viimistletud läikiva kroomkihiga. Seetõttu sobivad need suurepäraselt erinevatesse vannitubadesse.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!

.