Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Poola Inglise Saksa keel Tšehhi Vabariik Prantsusmaa Leedu Vene Rumeenlane Slovaki Ungari Itaalia keel Bulgaaria keel Ukrainlane Hispaania keel eesti keel Horvaatia Lätlane Hollandi keel layouts.me Serblane layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

product_advanced_searcher.filtration

Segisti viimistlus
harjatud (8)
Värv
product_advanced_searcher.empty_field
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Kraanid, köögikraanid

Köögi sisustamisel on oluline hoolitseda ka kõige väiksemate elementide eest. Lisaks põhilistele kodumasinatele on olulised ka segistid, mis sobivad hästi interjööriga. Siiski ei tohi unustada, et köögisegisti ei ole lihtsalt esteetiline aksessuaar, vaid seade, mis mõjutab ruumi mugavust. Meie poest leiate laia tootevaliku erinevate viimistlus- ja kasutusviisidega. h2. Kööki kraanid – millist tüüpi valida? Me teame hästi, et igal kliendil on erinev nägemus sellest, kuidas ta soovib oma kööki välja näha. Seepärast püüame tagada, et *köögivalamu segistite valik oleks mitmekesine nii disaini, paigalduse kui ka konstruktsiooni poolest. Pakutavaid seadmeid on saadaval ka paljudes erinevates värvides, nii et leiate kuldseid, musti, hõbedaseid ja isegi valgeid mudeleid. Praeguses valikus saame pakkuda köögikraanid: – väljatõmmatava või painduva otsikuga, – põrandal seisev, – ümarate profiilidega, – varustatud õhutusseadmetega, – kõrge disain, – kroomitud pinnaga. Iga köögikraan on valmistatud spetsiaalselt valitud materjalidest. See määrab segurite pikaealisuse ja töökindluse, samuti nende hooldusmugavuse. Kuna köögikraanid paigaldatakse karmidesse keskkondadesse, on need konstrueeritud nii, et nad on vastupidavad niiskusele ja kõrgetele temperatuuridele. h2. Vannisegistid igasse interjööri. REA stiilsed köögikraanid täiendavad teie köögi sisustust. Meie valikus on segistid, mis sobivad igasse ruumi. Värvide ja kujunduse mitmekesisus teeb teie valiku kindlasti lihtsaks ja võimaldab teil leida teie vajadustele vastava segisti, ilma kompromissideta. Meie köögisegisti kraanid on kujundatud mitmesuguste mustritega, mistõttu sobivad need nii klassikalisse kui ka moodsasse interjööri. h2. Köögikraanid – funktsionaalsed ja esteetilised. Pakume seadmeid, mis on kavandatud nii, et neid oleks mugav kasutada ja et need võimaldaksid säästlikku veetarbimist. Seetõttu on üksikud kraanide mudelid varustatud aeratooriumiga, mis õhutab veevoolu. Huvitav lahendus on ka liikuv või väljatõmmatav pihusti, mis lihtsustab valamu loputamist. Enamikul köögisegistitest on kraanide asemel hoob, mis võimaldab temperatuuri ja veesurvet täpsemalt reguleerida. Vaadake kogu valikut REA poes. Oleme kindlad, et selline lai valik vastab teie ootustele. Kui teil on probleeme õige köögikraani valimisega, nõustame teid hea meelega.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!

.