Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Poola Inglise Saksa keel Tšehhi Vabariik Prantsusmaa Leedu Vene Rumeenlane Slovaki Ungari Itaalia keel Bulgaaria keel Ukrainlane Hispaania keel eesti keel Horvaatia Lätlane Hollandi keel layouts.me Serblane layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

product_advanced_searcher.filtration

Segisti viimistlus
läikiv (29)
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Kraanid, vannisegistid, seinasegistid

Vannitoa kujundamisel pöörake tähelepanu kõigile elementidele, mis on olulised ruumi välimuse seisukohast ja mõjutavad selle funktsionaalsust. Vannikraan on üks osa, mida tuleks hoolikalt valida, pidades silmas pikaajalist kasutamist ja stiilset välimust. Vannisegisti puhul on oluline ka suurus, kuju ja paigaldusmeetod. Soovitame: – varjatud vannisegistid, – Vannisegistid*, mis on paigaldatud väljastpoolt, – segistid duššiga vanni jaoks. Toodete jaotamisel võetakse arvesse ka värvilahendust. Selleks, et vastata kõikidele disainivajadustele, oleme koostanud valiku, milles seinale paigaldatavad vannisegistid ja teised on saadaval mustas, valges, hõbedases ja kuldses värvitoonis. Vannituba glamuurses, skandinaavialikus, vintage stiilis? Võimalusi on palju ja me saame aidata teil luua harmoonilist sisustust. h2. Klassiline või kaasaegne vannisegisti? Seinale paigaldatav vannisegisti? Või otse vannile paigaldatud kraan? Klassikaline kroom või uuenduslik must kuldsete aktsentidega? Kraanid või käepidemed? Küsimusi on palju ja meie kaupluse spetsialistid oskavad neile kõigile vastata. Pakume *peidetud vannisegistid, mis edendavad minimalistlikku ja elegantset interjööri. Tänu kvaliteetsetele materjalidele, nagu messing ja ABS plastik, on olnud võimalik saada usaldusväärseid tooteid, millel on lisaks 2-aastane tootjagarantii. Liikuva pihusti juhtimine ja ideaalse veetemperatuuri seadistamine on kiire ja intuitiivne. Kõik see teeb suplemise tõeliseks naudinguks, eriti kui seda teha nii kaunis keskkonnas! h2. Vannisegisti dušiga või ilma – meie valik. Seinale paigaldatav vannisegisti on saadaval kas koos dušiga või ilma. Oleme koostanud valiku, mille üksikud vannitoaarmatuurid on esteetiliselt meeldivad, vastavad kaasaegsetele suundumustele ning on eelkõige usaldusväärsed ja kergesti puhastatavad. Lisaks vannisegistitele, mis on mõeldud varjatud paigaldamiseks, saate osta ka klassikalisi kõrgeid kraane, et luua stiilne, retrohõnguline ruum. Tule ja tee oste internetis!

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!

.