Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

product_advanced_searcher.filtration

Segisti viimistlus
läikiv (11)
Värv
product_advanced_searcher.empty_field
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Segistid, köögisegistid

Köögi korraldamisel peaksite hoolitsema isegi kõige väiksemate elementide eest. Lisaks põhilistele kodumasinatele on oluline ka furnituur ja korralik sobitamine interjööriga. Siiski ei tohi unustada, et köögisegisti ei ole ainult esteetiline lisa, vaid seade, mis mõjutab ruumikasutusmugavust. Meie poe pakkumisest leiate laia valiku tooteid erineva viimistluse ja teenindusega.

Köögi segistid – millist tüüpi valida?

Oleme täiesti teadlikud, et igal kliendil on erinev nägemus sellest, kuidas tema köök peaks välja nägema. Seetõttu püüame valamugistite valiku muuta nii disaini, montaaži kui ka ehituse poolest mitmekesiseks. Pakutavad seadmed on saadaval ka laias värvivalikus, seega leiab nii kuldseid, musti, hõbedasi kui ka valgeid mudeleid. Praeguses sortimendis saame pakkuda köögikraane:

- väljatõmmatava või painduva tilaga,
- seistes,
- ümarate profiilidega,
- varustatud aeraatoritega,
- kõrge konstruktsiooniga,
- kroomitud pinnaga.

Iga köögikraan on valmistatud spetsiaalselt valitud materjalidest. See määrab liitmike eluea ja töökindluse ning hoolduse lihtsuse. Tulenevalt asjaolust, et köögisegistid paigaldatakse keerulistes tingimustes, on need disainitud niiskus- ja kõrgete temperatuuride suhtes vastupidavaks.

Valamusegistid igasse interjööri

Stiilsed REA köögisegistid täiendavad teie köögi interjööri. Meie pakkumine sisaldab patareisid, mida saate kohandada igasse ruumi. Erinevad värvid ja mustrid hõlbustavad kindlasti valikut ja võimaldavad teil ilma kompromissideta leida just teie vajadustele vastava aku. Meie köögisegistid on disainitud paljude erinevate mustritega, mistõttu sobivad need nii klassikalisesse kui ka modernsesse interjööri.

Köögi kraanid – funktsionaalsed ja esteetilised

Pakume seadmeid, mis on disainitud nii, et nende kasutamine oleks mugav ja võimaldaks säästlikku veetarbimist. Sel põhjusel on valamugistite üksikud mudelid varustatud aeraatoritega, mis õhutavad voolu. Huvitav lahendus on ka liigutatav või väljatõmmatav pea, tänu millele saab kraanikaussi lihtsalt üle loputada. Enamikul köögisegistitel on kraanide asemel kang, mis võimaldab täpsemalt reguleerida vee temperatuuri ja rõhku.

Kutsume teid tutvuma REA kaupluse täispakkumisega. Oleme kindlad, et nii lai valik vastab teie ootustele. Kui teil on probleeme õige köögikraani valikuga, anname teile hea meelega nõu.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!