Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

product_advanced_searcher.filtration

Värv
product_advanced_searcher.empty_field
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Segistid, valamusegistid

Need on vannitoavarustuse oluline element, kuid see ei tähenda, et need oleksid ainult praktilised. Valusegisti peaks olema ruumi kaunistuseks ja sobima ülejäänud sisekujundusega. Mõnikord harmooniliste ühenduste loomise põhimõttel, teinekord kontrasti pärast. Seetõttu on meie pakkumises praktilised erinevates stiilides ja värvides valamukraanid. Tänu suurele valikule leiab iga disainer sortimendist just tema paigutusvisioonile vastava toote.

Iga meie poes pakutav valamusegisti vastab rangetele kvaliteedistandarditele. Üksikud mudelid erinevad kuju, kõrguse, tila ulatuse ja viimistluse poolest.

Hõbedased, mustad ja kuldsed valamusegistid

Meie pakkumist sirvides pöörake tähelepanu kraanikausside segistite mitmekesisusele. Põhiline toodete jaotus hõlmab nii tööpinnale paigaldatavaid kui ka süvispaigaldamiseks mõeldud tooteid. Kõik valamukraanid on saadaval kolmes värvitoonis:

- hõbedane – kroom on elegantne ja ajatu, kergesti puhastatav, lisaks ei ole see vastuvõtlik korrosiooniprotsessidele,

- must – matt valamukraan näeb elegantne välja. Messingkonstruktsiooni katab tugev kate, mis muudab toote vastupidavaks ja kergesti puhastatavaks,

- kuldne – originaalne valamusegisti koosneb messingist korpusest, mis on kaetud paksu kuldkattekihiga. Mõju on kütkestav.

Meie pakkumises on kraanikausside patareid

Meie pakkumisest leiate valamute patareisid paljudes versioonides, mille vahel valida. Need on eeskätt tööpinna kraanid, mis kogu oma hiilguses esitlevad end valamu peal, aga ka seinale kinnitatavad segistid, mis on paigaldatud krohvi alla. Tänu keraamiliste peade või õhuaeraatorite kasutamisele avaldab iga valamussegisti muljet oma vastupidavuse ja tugevuse poolest.

Kutsume teid tutvuma meie akude valikuga. Tänu neile saab kraanikauss kaasaegse välimuse ja seda on lihtne kasutada. Kõrge kraanikausi segisti, madal, seinale kinnitatav – meie juurest leiate, mida otsite!

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!