Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

product_advanced_searcher.filtration

Segisti viimistlus
läikiv (49)
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Segistid, vann ja seinasegistid

Vannitoa kujundamisel pöörake tähelepanu kõikidele elementidele, mis on ruumi välimuse jaoks olulised ja mõjutavad selle funktsionaalsust. Vannisegisti on üks osadest, mida tuleks pikaajalist kasutamist ja stiilset välimust silmas pidades hoolikalt valida. Vannisegisti puhul on oluline ka selle suurus, kuju ja paigaldusviis. me soovitame:

- peidetud vannisegistid,
- väljapoole paigaldatud vannisegistid,
- dušiga vanni segistid.

Toodete jaotamisel võetakse arvesse ka värve. Et saaksime vastata kõikidele paigutusvajadustele, oleme koostanud sortimendi, milles seinale paigaldatavad vannisegistid ja muud on saadaval musta, valge, hõbedase ja kuldse värviga. Glamuurses, skandinaavialikus vintage stiilis vannituba? Võimalusi on palju ja me aitame teil luua harmoonilise varustuse.

Klassikaline või kaasaegne vannisegisti?

Seinale kinnitatav vannisegisti? Kas segisti on paigaldatud otse vannile? Klassikaline kroom või uuenduslik kuldsete aktsentidega must? Kraanid või käepidemed? Küsimusi on palju ja kõigile neile vastavad meie kaupluse spetsialistid.

Pakume peitvannisegisteid, mis aitavad luua minimalistliku ja elegantse interjööri. Tänu kvaliteetsetele materjalidele, nagu messing või ABS-plast, õnnestus hankida töökindlaid tooteid, millele lisaks kehtib 2-aastane tootjagarantii. Liigutatava tila juhtimine ja täiusliku veetemperatuuri seadistamine on kiire ja intuitiivne. Kõik see teeb suplemisest tõelise naudingu, eriti kui seda nii ilusas keskkonnas võtta!

  • Vannisegisti dušiga või ilma – meie pakkumine*

Seinale paigaldatav vannisegisti on saadaval dušiga või ilma. Oleme koostanud sortimendi, milles vannitoatehnika üksikud elemendid on esteetilised, vastavad kaasaegsetele trendidele ning eelkõige töökindlad ja kergesti puhastatavad. Lisaks peitvannisegistitele saate meilt osta klassikalised kõrged kraanid, mis võimaldavad teil luua retrotrendist inspireeritud stiliseeritud ruumi.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!