Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

product_advanced_searcher.filtration

Segisti viimistlus
läikiv (15)
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Teie valik:

Eemaldage kõik

WC bideesegisti

Bidee segisti on vannitoavarustuse oluline element, kui teil on bidee. Moodsaid bideesegisteid toodetakse paljudes erinevates variantides ja kujundites, tänu millele on mikserit lihtne sobitada igasse interjööri. Lisaks toodetakse tualettruumi bideesegisteid paljudes värvides, mis muudab valiku veelgi lihtsamaks. Bideesegisti on soovitatav sobitada valamusegisti ja dušisegistiga. Kindlasti näeb komplekt välja väga muljetavaldav.

Paljud kodu- ja korteriomanikud keskenduvad vannitoa korraldamisel uuenduslikkusele ja originaalsusele. Õigesti valitud bidesegistid sobivad ideaalselt erinevat värvi rippkappide ja plaatidega ning avangardist vannidega. Paigaldusaspektid ei ole aga ainus argument vannituppa bidee paigaldamise vajaduse kohta. Bideesegisti on praktiline tarvik, mis on mõeldud intiimsete kohtade pesemiseks ja hooldamiseks pärast tualeti kasutamist. REA poes saadaolevaid seadmeid on väga lihtne kasutada. Enamasti aktiveeritakse ja desaktiveeritakse need sarnaselt klassikaliste vannitoasegistite puhul. Universaalseid mudeleid saab hõlpsasti kohandada erinevat tüüpi bideedega.

Bidee kraanid – piiramatu mudelivalik taskukohase hinnaga

REA kaupluse sortiment täieneb pidevalt kaasaegsete bidee kraanidega. Siin saadaolevad tooted eristuvad vastupidavuse ja funktsionaalsuse poolest. Neid saab edukalt kasutada mitu aastat. Eesmärgipäraselt kasutatud ja korrapäraselt puhastatud WC bideesegisti töötab pikka aega probleemideta, säilitades oma laitmatu välimuse. Olenevalt valitud mudelist on bidee kraan paigaldatud kindlal viisil. Meie kaupluses on WC-pottide bideesegistid saadaval nii püsti-, seina- kui ka süvistatava versioonina. Valides ühte neist seadmetest, tasub pöörata tähelepanu bidee ja tualeti paigaldusviisile. Nende seadmete omavahel sobitamine tagab vannitoas stiilse välimuse.

Bideesegisti võib olla ühe- või kahehoovaline. Viimasel ajal muutuvad aga üha populaarsemaks puutevabad mudelid. Nende kasutamine soodustab hügieeni säilitamist, takistades mikroorganismide levikut kätele. REA kauplusest saad osta erinevates värvitoonides tooteid nt. kuld, hõbe, must. Mõnel segistil on matt kate, teiste mudelite pind on viimistletud läikiva kroomikihiga. See muudab need suurepäraseks erinevates vannitoalahendustes.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!