Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

product_advanced_searcher.filtration

Värv
product_advanced_searcher.empty_field
Dušikomplekti paigaldamine
product_advanced_searcher.empty_field
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Dušipihusti komplektid

Ergutav hommikune dušš või lõõgastav õhtune dušš? Kui otsustate õige dušikomplekti kasuks, ei pea te valima. Rea pakutud lahendused avaldavad muljet oma funktsionaalsuse ja mitmekülgsusega, mistõttu kohanduvad need teie vajadustega. Meie disainerid ei unusta aga esteetikat, mis on enamiku kasutajate jaoks sama oluline. Seetõttu leiate meie pakkumisest uusimaid sisustustrende kajastavad ja ajatut stiili esindavad dušikomplektid.

Täiuslik dušikomplekt stiilsesse vannituppa

Just dušikomplekt on see, mis suures osas vastutab igapäevase vanniskäimise naudingu eest. See on ka vannitoavarustuses üsna omanäoline element, nii et sel juhul peaks funktsioon käima käsikäes esteetikaga. Tänapäeval paigaldatakse väga mitmekesist furnituuri, mis aitavad kujundada interjööri atmosfääri ja ülemtoone. Kõige populaarsemad viimistlusvärvid on:

- kroom,
- kuld,
- must,
- vask,
- roosa kuld (roosa kuld).

Komplektid erinevad ka kuju, koguse ja elementide tüübi poolest. Need võivad olla nii uskumatult kaasaegsed kui ka retrohõngulised. Lisaks on saadaval peidetud ja pinnale paigaldatavad dušikomplektid. Enim valitud tüüp on hetkel vihmadušiga dušikomplekt, mis võimaldab tõeliselt luksusliku elamuse iga duši all käimise ajal. Populaarne lahendus on ka termostaat, mis võimaldab täpselt reguleerida vee temperatuuri. Vannides töötab tavaliselt kõige paremini dušikomplekt koos segistiga.

Rea dušikomplektid – kõrgeim kvaliteet

Rea pakkumises on palju duši- ja duši-vannikomplektide mudeleid, mille hulgast leiate hõlpsalt oma vajadustele ja maitsele vastava. Kaasaegne disain on ühendatud arenenud tehnoloogiatega, pakkudes igale kasutajale ülimalt meeldivat kogemust iga vanni ajal. Meie dušikomplektid eristuvad ka kvaliteedi poolest – hoolikas töötlus, kasutades parimaid materjale. Tänu sellele püsivad nende atraktiivne välimus, töökindlus ja funktsionaalsus muutumatuna aastaid.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!