Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

product_advanced_searcher.filtration

Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Tualettpaberialused ja -hoidikud

Vannituba on ruum, mis peab olema eelkõige funktsionaalne, kuid unustada ei saa ka esteetikat. Hästi korraldatud mõjutab positiivselt kasutusmugavust. Lisaks suurtele elementidele, nagu vann või dušš, WC-pott, pesumasin ja kraanikauss, ei saa unustada ka vannitoatarvikuid, mis oma väiksusest hoolimata mõjutavad oluliselt kogu paigutust.
Praegu saadaval olevad tualettpaberi hoidjad pole mitte ainult väga soliidsed, vaid ka stiilsed, kaunistades interjööri. Lisaks saad vastavalt eelistustele valida kas seinahoidja või tualettpaberialuse ja WC-harja ühes.

WC paberi hoidja

Meie kaupluses pakutavad tualettpaberi hoidjad on seina külge kinnitatud, kuid pole vaja puurida auke, kasutada tihvte või kruvisid ja seeläbi plaate rikkuda. Tualettpaberi hoidikud kinnitame ainult tugeva kleeplindiga, mis on niiskus- ja aurukindel ning samas piisavalt universaalne, et nakkub ideaalselt iga pinnaga. Tänu sellele saame riidepuud paigutada igale poole ja igale kõrgusele vastavalt individuaalsetele vajadustele.
Meil on müügil kolme tüüpi tooteid. Esimene neist on kõige lihtsamad tualettpaberi riidepuud ilma lisatarvikuteta, ainult lühikese latiga rulli riputamiseks. Teine on seda paigal hoidev klapiga tualettpaberihoidja, mis näeb väga stiilne välja, aga kaitseb paberit ka pritsmete ja niiskuse eest. Kolmas tüüp on väikese riiuliga tualettpaberihoidikud. See võimaldab panna näiteks telefoni, prille või muid pisiasju. See lahendus sobib eriti hästi väikestesse vannitubadesse.
Kõik need käepidemed on saadaval mitmes versioonis. Valida saab musta, kroomi, kuldse ja bambusest tualettpaberi hoidikute vahel. Laialdane pakkumine võimaldab need sobitada vastavalt oma korraldusele.
Varurullide hoidmiseks on meil lisaks tualettpaberi hoidjale endale ka minimalistlik konteiner, mis sobib igale tavalisele tualettpaberile.

Vannitoa alus tualettpaberi ja tualettharja jaoks – 2-in-1 lahendus

Kaks-ühes lahendused pole alati head, kuid paberihoidjaga tualettharja puhul pole kindlasti kahtlust. See toode võimaldab ühes kohas hoida tualettpaberirulli ja wc-poti puhastamiseks mõeldud harja. Eelis on eelkõige seinakinnitus – olgu selleks puurimine või tualettpaberi riidepuu kleepimine. Lisaks saab selle panna soovitud kohta ja vabalt liigutada, näiteks puhastades.
Tualettpaberi ja harja alus on saadaval erinevates variantides. Meie kaupluses pakume metallist aluseid must-valgeid, bambusest aluseid ja kombineeritud materjalidest – roostevabast terasest ja bambusest – aluseid. Bambus on vastupidav niiskusele ja kõrgetele temperatuuridele, seega sobib see suurepäraselt vannitoatarvikute hulka. Lisaks on pintsli anum vooderdatud plastikuga, et saavutada veelgi kõrgem kvaliteet.
Lai valik võimaldab sobitada nagid igasse vannituppa, olenemata sellest, millises stiilis see on sisustatud. Veelgi enam, need on ka korralikult tasakaalustatud ja stabiilsed, seega pole tavakasutusel ümberkukkumise ohtu. Statiivi põhi – olenevalt mudelist – on ümmargune, ruudukujuline või ristkülikukujuline, sellel on libisemisvastased elemendid, samas kui kogu vannitoa alus tualettpaberi ja tualettharja jaoks ulatub umbes 80 cm kõrgusele.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!