Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Poola Inglise Saksa keel Tšehhi Vabariik Prantsusmaa Leedu Vene Rumeenlane Slovaki Ungari Itaalia keel Bulgaaria keel Ukrainlane Hispaania keel eesti keel Horvaatia Lätlane Hollandi keel layouts.me Serblane layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

product_advanced_searcher.filtration

Product.flag_id
POLECANE (9)
Tooteid edendavad tooted
product_advanced_searcher.empty_field
Tootja
Rea (9)
Garantii
product_advanced_searcher.empty_field
Materjal
polipropylen (6)
Sügavus
aadressilt
    aadressilt aadressile cm
Värv
product_advanced_searcher.empty_field
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Flush-nupud

Uutes ja renoveeritud tualettruumides leidub harva traditsioonilisi loputusega tualettkaussid. Need on asendatud kaasaegsete varjatud kraanikausisüsteemidega, mis tähendab, et kogu veevarustussüsteem koos raamiga on seinas varjatud. Ainus osa, mis paistab välja – peale WC-kausi – on WC-pesakasti nupp, mis võimaldab pärast WC kasutamist vett korralikult maha loputada. Peidetud kraanikausi nupp on iseseisev komponent, mida saab vajaduse korral igal ajal välja vahetada. Asendamine ei too kaasa mingeid sekkumisi seinaeelse seadme konstruktsiooni. Minimalistliku disaini ja kompaktsete mõõtmete tõttu on see ruumi säästev lahendus vannitubadesse, kus on piiratud ruum ja ebastandardsed omadused, näiteks kaldlaed. Loputusnupp võib olla universaalne, kuid te peaksite alati kontrollima seadme ja süsteemi muude komponentide tootja spetsifikatsioone, et tagada, et kõik sobib kokku. h2. WC tsisterni surunupp – mida on vaja sellest teada. WC-raamidele mõeldud loputusplaate on erinevaid variante. Varem domineerisid ühe funktsiooniga mudelid, millel oli ainult üks nupp, mis andis alati kindla veekoguse, keskmiselt 5 kuni 9 liitrit, välja. Selline lahendus ei ole aga ei ökonoomne ega keskkonnasõbralik, mistõttu pakume oma kaupluses ainult kahefunktsionaalseid loputusnuppe. Siis on meil kaks nuppu – väiksem, mis tavaliselt laseb välja 3 liitrit vett, ja suurem, mis laseb välja 6 liitrit vett. Need on tavaliselt visuaalselt kujundatud nii, et kellelgi ei ole probleemi eristada, milline neist on milline. Tootja märgib need väärtused alati seadme kasutusjuhendis. Samuti on seal märgitud, et keskmine loputusaeg on umbes viis sekundit. Kaheks osaks jagatud peidetud salvkaevu nupud võimaldavad kasutada kuni poole vähem vett, mis tähendab muu hulgas väiksemaid arveid, ja arvestades muude kulude tõusu, on see väga teretulnud. h2. *Milliseid värve on varjatud püstkastinupud – ülevaade. Peidetud kraanikausi nupud peavad eelkõige täitma oma põhilist, kasulikku rolli, kuid esteetikat ei tohi unustada. Vastupidi öeldes on sellel väikesel elemendil suur mõju tualeti disainile. Tasub tagada, et see sobituks hästi. Meie kaupluses on saadaval 250 × 165 mm suuruses ristkülikukujulises korpuses ja mitmes värvivariandis – kroom, kuld ja must. Mõnel mudelil on klahvid kõige lihtsama geomeetrilise kujuga, st piklikud, ruudukujulised või ümmargused, ning neid saab paigutada eraldi või üksteist puudutades. Suur valik võimaldab kohandada neid korpuseid vastavalt vannitoa iseloomule, olgu siis värvi, viimistluse (matt või läikiv) või kuju poolest.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!

.