Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

product_advanced_searcher.filtration

Klaasi paksus
6 mm (30)
Profiili viimistlus
product_advanced_searcher.empty_field
Ukse suurus
100 (9)
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Dushi lükanduks

Dušš on mugav lahendus, mis töötab väikestes vannitubades. Kasutajad hindavad neid nende funktsionaalsuse ja hügieeni eest hoolitsemiseks kuluva aja lühendamise eest. Sa ei pea ootama, kuni vesi vanni kallab, mis annab ka märkimisväärse kokkuhoiu, kuna kasutad ära vajaliku koguse. Kui otsustate libiseva duši kasuks, on teil kaks lahendust – valmis konstruktsiooni kokkupanek või duširuumi ise tegemine. Teisel juhul on teil rohkem paigutusvõimalusi ja see hõlmab salongi üksikute elementide valimist.

Duši lükanduks – mugav ja funktsionaalne

Nišši ehitamine ja plaatidega vooderdamine on suurepärane võimalus, mis töötab isegi väikestes vannitubades. Tänu sellele saad kohandada suurust vastavalt ala oludele ja luua ühtse terviku ülejäänud varustusega. Sellistes konstruktsioonides on lisaks segistitele või sifoonidele kõige olulisem element duši lükanduksed. Nende ülesanne on eraldada kabiin ülejäänud vannitoast, et vältida niiskust kogu ruumis. Miks duši lükanduks on hea valik?

- Need on turvalised, kuna põhinevad stabiilsel raamil;
- Erinevalt hingedega ustest ei võta need palju ruumi;
- Need on saadaval mitmesuguste kujunduste ja värvidega;
- Neid saab kohandada vastavalt niši suurusele, valides paljude mõõtmete hulgast;
- Neid saab paigaldada kajutitesse ilma dušialuseta.

Vannitoa lükanduks on spetsiifilist tüüpi toode, kuna see paigaldatakse raskesse keskkonda. Sel põhjusel on need valmistatud karastatud klaasist, mis on vastupidav pragudele ja purunemisele. Lisaks leiate meie pakkumisest vannitoa lükanduksed, mis on kaetud EasyClean kattega. Tänu sellele on neid lihtne puhastada ning need on plekkide ja seebijääkide suhtes vastupidavad.

Lai valik uksi lükandustega dušikabiinidele

Pakume duši lükanduksi, saadaval erinevates profiilviimistluse variantides, mis sobivad klassikalise ja kaasaegse interjööriga. Lai valik müüki garanteerib, et leiate lükanduksed, mis on kohandatud teie vajadustele. Tere tulemast ostma.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!