Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

product_advanced_searcher.filtration

Klaasi paksus
6 mm (19)
Profiili viimistlus
product_advanced_searcher.empty_field
Ukse suurus
100 (6)
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Kokkupandav duši uks, katki

Dušikabiini valik pole veel kõik, sest oluline on ka selle üksikute komponentide ja tarvikute õige sobitamine. Nende hulka kuulub uks, mis määrab duši funktsionaalsuse ja mugavuse vanni ajal. Need on olulised ka vannitoa ruumi ergonoomilise paigutuse jaoks, eriti väikeste ruumide puhul. Omalt poolt saame teile pakkuda voldikdušiuksed, mida kliendid meelsasti valivad tänu praktilisele disainile.

Millised on voldikukste omadused?

Kokkupandavad dušiuksed, muidu katkised dušiuksed. See on väga hea alternatiiv hingedega ja lükandustele. Tänu läbimõeldud disainile võtavad need kokkupanduna väga vähe ruumi. Moodsad dušiuksed võimaldavad kabiini avada mõlemas suunas, nii sisse- kui väljapoole. Tänu sellele saame süvendi sisse “peida” voldikukse, mis suurendab optiliselt vannituba. Sellised mudelid sobivad hästi väikestes vannitubades, kus ruum peab olema funktsionaalselt korraldatud. Dušiuksed on paigaldatud süvistatavatesse dušikabiinidesse, mis on kaasaegne alternatiiv traditsioonilistele kabiinidele. Seetõttu on investoritel lai valik dušitarvikute ja -uste sobitamise võimalusi vastavalt individuaalsetele vajadustele.

  • Kokkupandav dušiuks – millist valida?*

Erinevalt traditsioonilistest kajutitest võivad süvistatavad dušid olla mittestandardsete parameetritega. Enne ukselehe konkreetse mudeli ostmist peaksite hoolikalt mõõtma duširuumi sissepääsu. Oluline otsus, mille investor peab tegema, on ka avamise viis. Saate valida kokkupandavate duši uste või kokkupandavate duši uste vahel, mis libisevad mööda paigaldatud raami. Mõlemad variandid on funktsionaalsed ega võta palju ruumi, seega on konkreetse mudeli paigaldamise otsus individuaalne.

  • Kokkupandavad dušiuksed – lai valik lahendusi*

Meie jaoks on oluline, et pakkumine vastaks iga kliendi ootustele. Seetõttu saame kiidelda laia valikuga katkised ja kokkuklapitavad dušiuksed, mis erinevad parameetrite ja disaini poolest. Kuid iga mudelit iseloomustavad:

- esteetiline välimus,
- funktsionaalsus,
- valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest,
- valida paljude raamide värvivariantide vahel,
- pragunemiskindlus,
- mugav teenindus,
- lihtne puhtana hoida.

Rikkalik disain ja suurepärane kvaliteet panevad meie dušiuksed vastama ka kõige nõudlikumate klientide ootustele. Kutsume teid tutvuma kogu tootevalikuga.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!