Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Poola Inglise Saksa keel Tšehhi Vabariik Prantsusmaa Leedu Vene Rumeenlane Slovaki Ungari Itaalia keel Bulgaaria keel Ukrainlane Hispaania keel layouts.et Horvaatia Lätlane Hollandi keel layouts.me Serblane layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

product_advanced_searcher.filtration

Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Dušikabiinide tarvikud ja osad

Vannitoasisustuse ostmisel on oluline, et te varuksite õigeid duši varuosasid. Rea poest leiate kõik, mida vajate oma vannitoa jaoks. Meie sortimenti täiendatakse pidevalt tippkvaliteediga dušikabiinide tarvikutega. Siit leiate muu hulgas käepidemed, rullid ja tihendid, mida saab hõlpsasti paigaldada enamikule dušikomplektidele. Oleme juba mitu aastat tootnud ja turustanud dušikabiinide komponente. Meie tooteid iseloomustab nende tugevus ja vastupidavus. Dushikabiini tarvikud on valmistatud tugevatest ja kahjustuskindlatest materjalidest. See tagab pika kasutusea ka tihedas kasutuses. Te ei pea muretsema, et Realt ostetud duši osad roostetavad kiiresti. Oleme veendunud, et need on korrosiooni eest võimalikult hästi kaitstud. Seega võite olla kindel, et meilt ostetud dušikabiini tarvikud näevad välja nagu uued ka pärast mitmeaastast kasutamist. h2. Dushikabiini tarvikud – väikesed ja märkamatud osad on olulised! Dušikabiini ülesanne on tõhusalt isoleerida vannituba veest. Seda tänu hoolikalt valitud osadele, nagu tihendid, ribad ja magnetrullid. Kui need komponendid riknevad, ei toimi dušikabiin enam korralikult. Seega tasub eelnevalt mõelda, kuidas hankida oma dušikabiini jaoks õiged *dušikabiini osad. Kas vajate oma dušši ukse jaoks profiile või hingesid? Pole probleemi. Õigeid tarvikuid leiad oma poest. Pidage meeles, et isegi ühe väikese osa väljavahetamine teie dušikabiinis võib teha suurt vahet. Seetõttu ei tasu seda tüüpi lisaseadmete pealt raha kokku hoida. Pakume ka võimalust osta dušikabiinide katlakivieemaldajaid ja regenereerimisvahendeid. Selliste preparaatide regulaarne kasutamine suurendab dušikabiini üksikute komponentide kasutusiga. Me julgustame teid ostma!

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!