Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Poola Inglise Saksa keel Tšehhi Vabariik Prantsusmaa Leedu Vene Rumeenlane Slovaki Ungari Itaalia keel Bulgaaria keel Ukrainlane Hispaania keel eesti keel Horvaatia Lätlane Hollandi keel layouts.me Serblane layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

product_advanced_searcher.filtration

Klaasi paksus
6 mm (16)
Profiili viimistlus
product_advanced_searcher.empty_field
Ukse suurus
80 (7)
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Kokkupandav dušiuks, kokkupandav

Dušikabiini valimine ei ole veel kõik, sest oluline on ka üksikute komponentide ja tarvikute õige valik. Nende hulka kuulub uks, mis määrab duši funktsionaalsuse ja duši mugavuse. Need on olulised ka vannitoa ruumi ergonoomilise kujundamise seisukohalt, eriti väikeste ruumide puhul. Omalt poolt saame teile pakkuda tastetavaid dušiuksi, mis on klientide seas populaarsed oma praktilise disaini tõttu. h2. Millised on kokkupandava dušši ukse omadused? Kokkupandav dušiuks, mida muidu tuntakse kui kokkupandavat duši ust. See on väga hea alternatiiv duššide kiik- ja lükanduksed. Tänu oma nutikale disainile võtavad need kokku voltides väga vähe ruumi. Kaasaegsed *tastetavad duššuksed võimaldavad dušikabiini avada mõlemas suunas, nii sisse- kui ka väljapoole. See võimaldab “peita” kokkuklapitud ukse alkovi sisse, mis suurendab optiliselt vannituba. Need mudelid sobivad ideaalselt väikestesse vannitubadesse, kus ruumi tuleb kasutada funktsionaalselt. Liigutatavad duššuksed paigaldatakse süvistatud duššidesse, mis on kaasaegne alternatiiv traditsioonilistele dušikabiinidele. Ehitajatel on seega lai valik võimalusi, kui tegemist on dušitarvikute ja uste kohandamisega vastavalt individuaalsetele vajadustele. h2. Klapitavad dušiuksed – millist valida? Erinevalt traditsioonilistest dušikabiinidest saab kokkupandavaid dušše kohandada. Enne konkreetse uksemudeli ostmist on seetõttu vaja hoolikalt mõõta duši sissepääs. Avamismeetod on samuti oluline otsus, mille investor peab tegema. Valikus on *tastetavad dušiuksed või piki paigaldatud raami libisevad dušiuksed. Mõlemad variandid eristuvad oma funktsionaalsuse poolest ja ei võta palju ruumi, nii et otsus konkreetse mudeli paigaldamise kohta on individuaalse valiku küsimus. h2. Liigutatavad duššuksed – lai valik lahendusi. Oleme pühendunud sellele, et meie valik vastaks iga kliendi ootustele. Seetõttu saame uhkeldada laia valikuga tastetavaid ja kokkupandavaid duššiuksi, mis erinevad oma jõudluse ja disaini poolest. Kuid iga mudelit iseloomustab: – esteetiliselt meeldiv välimus, – funktsionaalsus, – valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest, – palju värvivariante raamide vahel valida, – purunemiskindlus, – mugav käsitsemine, – lihtne puhastada. Rikkaliku disaini ja suurepärase kvaliteedi tõttu vastavad meie dushiuksed kõige nõudlikumate klientide ootustele. Kutsume teid üles tutvuma meie täieliku tootevalikuga.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!

.