Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Poola Inglise Saksa keel Tšehhi Vabariik Prantsusmaa Leedu Vene Rumeenlane Slovaki Ungari Itaalia keel Bulgaaria keel Ukrainlane Hispaania keel eesti keel Horvaatia Lätlane Hollandi keel layouts.me Serblane layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

product_advanced_searcher.filtration

Klaasi paksus
6 mm (27)
Profiili viimistlus
product_advanced_searcher.empty_field
Ukse suurus
100 (12)
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Libistavad duššuksed

Dušš on mugav lahendus väikestesse vannitubadesse. Kasutajad hindavad seda selle funktsionaalsuse ja hügieenile kuluva aja vähendamise eest. Te ei pea ootama, kuni vesi vanni valatakse, mis muide annab märkimisväärset kokkuhoidu, kuna kasutate vajalikku veekogust. Kui valite libiseva dušikabiini, on teil kaks lahendust – paigaldada valmisehitatud konstruktsioon või teha duširuum ise. Teisel juhul on teil rohkem kujundusvõimalusi ja see hõlmab dušikabiini üksikute elementide valimist. h2. Liuguksed – mugavad ja funktsionaalsed. Alkoobi ümbritsemine ja plaatimine on suurepärane võimalus, mis sobib isegi väikestes vannitubades. Nii saate kohandada suurust vastavalt ruumi tingimustele ja luua ühtse terviku koos muu sisustusega. Lisaks kraanidele ja sifoonidele on selliste konstruktsioonide kõige tähtsam element libisev dušiuks. Nende ülesanne on eraldada dušikabiin ülejäänud vannitoast, et kogu ruum ei muutuks niiskeks. Miks on libisev dušiuks hea valik? – Need on turvalised, sest nad toetuvad stabiilsele raamile; – Need ei võta palju ruumi, erinevalt hingedega ustest; – Need on saadaval erinevates kujundustes ja värvides; – Neid saab kohandada vastavalt niši suurusele, valides erinevate mõõtmete vahel; – Need sobivad paigaldamiseks dušikabiinidesse ilma dušialuseta. Vannitubade lükanduksed on eriline tootetüüp, kuna need paigaldatakse karmi keskkonda. Seetõttu on need valmistatud karastatud klaasist, mis on purunemiskindel ja purunemiskindel. Lisaks leiate meie valikust vannitoa lükanduksed, mis on kaetud EasyCleaniga. Tänu sellele on neid lihtne puhastada ning need on vastupidavad plekkide ja seebijääkide tekkimisele. h2. Liikuvate dušiuste lai valik. Pakume dushiuksed, mis on saadaval erinevate profiilidega, mis sobivad nii klassikalise kui ka moodsa interjööri jaoks. Meie ulatuslik müügivalik tagab, et leiate liuguks, mis vastab teie vajadustele. Kutsume teid ostma.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!

.