Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

Kabiini moodul FOLD N2 100

ID: 2604
EAN: 5902557333325
SKU: REA-K7439
 • 254,00
  Tarneandmed: 4-5 päeva
 • -
  +
 • Valitud variant ei ole nüüd saadaval.

  Teavitage mind, kui see ilmub:

Tehnilised parameetrid
Kabiini suurus: 100
Värv: Chrome
Kabiini tüüp: Nurgas
Avamismeetod: Kokkupandav
Paigaldamine: Dušialusel või põrandal
Kõrgus (mm) 1900 mm
Dušikabiini suund: Universaalne
Garantii: 24 kuud
Easy Clean kate: Jah, klaasi ühel poolel
Tootja: Rea
Kirjeldus

Fold N2 kabinetimoodul on klaasist kokkupandav uks, mis on viimistletud elegantsete kroomitud elementidega. See mudel on ideaalne lahendus väikeste ja lihtsate vannitoapindade jaoks. Iga tiiba saab nii sisse- kui ka väljapoole seina poole kokku voltida. See pakub piiramatuid võimalusi vannitoa praktiliseks kasutamiseks. Foldi mooduli klaas ei ole mitte ainult ohutu, vaid ka praktiline tänu Easy Clean-kattele. Tänu sellele kaasaegsele tehnoloogiale ei teki klaasile katlakivi ja puhastamiseks ei ole vaja kasutada tugevaid vahendeid.

juhendid ja allalaaditavad failid

Tooted, mis võivad teid samuti huvitada

  Uudiskiri

  *Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!