Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

product_advanced_searcher.filtration

Pesukausside pikkus - vahemik
product_advanced_searcher.empty_field
Pesukausside laius - vahemik
product_advanced_searcher.empty_field
Paigaldusmeetod
Peatatud (8)
Valamu värvus
lumivalge (7)
Kraani auk
product_advanced_searcher.empty_field
Ülevooluava
product_advanced_searcher.empty_field
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Seinale kinnitatavad vannitoavalamud

Iga vannitoa üks põhielemente on valamu. Selle valik pole sugugi lihtne, sest see peab olema kohandatud kõigi leibkonnaliikmete vajadustega ning harmoneeruma ka sisekujundusega. Turul on palju ebatavalise disaini ja disainerviimistlusega mudeleid. Sellest hoolimata jätkub huvi seinale kinnitatavate kraanikausside vastu, mis on universaalne valik igasse vannituppa.

Seinavannitoa valamud – kombinatsioon klassikalisest ja modernsest

Meie poe pakkumisest leiate laia valiku mudeleid, tänu millele täiendate paigutust moeka ja funktsionaalse aksessuaariga. Tootjana hoolitseme selle eest, et rippkraanikausid jääksid vaatamata oma lihtsusele pilku huvitava disainiga. Meilt leiate nii geomeetrilisi konstruktsioone kui ka profileeritud kujuga rippvalamuid.

Seinale kinnitatavad kraanikausid sobivad hästi paljudes interjöörides, kuid kõige populaarsem kasutusala on väikestes vannitubades. Seinale kinnitatavad kraanikausid, tänu sellele, et need ei vaja spetsiaalset kappi, saab kinnitada sõna otseses mõttes igale seinale. Lisaks on rippuvatel valamutel palju vorme ja kujundeid, näiteks nurgakujulised. Nurgakraanikauss töötab suurepäraselt väikeses interjööris, kus iga ruumi sentimeeter loeb.

Müüme kaasaegseid seinavalamuid, mida saab paigaldada tööpinnale. Nii saate täiendava riiuli kosmeetikatoodete ja aksessuaaride jaoks. See lahendus annab ka huvitava esteetilise efekti ega vaja ka keerulist kokkupanekut.

Valamud seina äärde – täiendus suurde ja väikesesse vannituppa

Püüame muuta toodete kollektsiooni mitmekülgseks ja iga kliendi ootustele vastavaks. Seega saame teile pakkuda paljudes suurustes rippvalamuid, mida saate kohandada isegi väikestesse ruumidesse. Meie pakutavad seinale kinnitatavad kraanikausid eristuvad ka järgmiste omaduste poolest:

- valmistatud kõrgeima kvaliteediga toorainest, nagu konglomeraat ja keraamika,
- elegantne disain, mis on paigutuse moekas täiendus,
- mugavus tänu spetsiaalselt profileeritud velgedele ja konstruktsioonile, mis hõlbustab juurdepääsu kraanile,
- lihtne puhtana hoida,
- vastupidavus pragudele ja kahjustustele.

Kutsume teid tutvuma kogu REA toodete valikuga. Oleme kindlad, et need vastavad teie ootustele ja nende hulgast leiate seinavalamu, mis sobib teie vannituppa.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!