Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Poola Inglise Saksa keel Tšehhi Vabariik Prantsusmaa Leedu Vene Rumeenlane Slovaki Ungari Itaalia keel Bulgaaria keel Ukrainlane Hispaania keel eesti keel Horvaatia Lätlane Hollandi keel layouts.me Serblane layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

product_advanced_searcher.filtration

Pesukausside pikkus - vahemik
product_advanced_searcher.empty_field
Pesukausside laius - vahemik
product_advanced_searcher.empty_field
Paigaldusmeetod
Podwieszana (9)
Valamu värvus
śnieżnobiały (7)
Kraani auk
product_advanced_searcher.empty_field
Ülevooluava
product_advanced_searcher.empty_field
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Seinale paigaldatavad vannitoa valamud

Üks iga vannitoa põhielemente on valamu. Selle valik ei ole sugugi lihtne, sest see peab olema kohandatud kõigi majapidamisliikmete vajadustele ning sobima kokku sisekujundusega. Turul on saadaval palju ebatavaliste disainilahenduste ja disainerite viimistlusega mudeleid. Sellele vaatamata ei ole huvi seinakausside vastu vähenenud, mis on mitmekülgne valik igasse vannituppa. h2. Vannitoa seinaläbivalgustus – kombinatsioon klassikast ja modernsusest. Meie poest leiate laia valiku mudeleid, mis täiendavad teie vannitoa kujundust moeka ja funktsionaalse lisaga. Tootjana hoolitseme selle eest, et seinale paigaldatavad valamud püüaksid vaatamata oma lihtsusele silma oma huvitava disainiga. Leiad nii geomeetrilisi konstruktsioone kui ka joonistatud kujuga rippuvaid valamuid. Seinale paigaldatavad valamud sobivad hästi paljudesse interjööridesse, kuid kõige populaarsem kasutusala on väikesed vannitoad. Seinale paigaldatavad valamud, kuna nad ei vaja spetsiaalset kapi, saab neid paigaldada sõna otseses mõttes igale seinale. Lisaks sellele on seinale paigaldatavad valamud mitmesuguse kujuga ja kujuga, näiteks nurgas. Nurgapesualus sobib suurepäraselt väikesesse interjööri, kus iga sentimeeter ruumi on oluline. Müüme moodsaid seinale paigaldatavaid valamuid, mida saate paigaldada oma tööpinnale. See annab teile lisariiuli oma tualett-tarbeid ja tarvikuid jaoks. Sellel lahendusel on ka huvitav esteetiline efekt ja see ei nõua keerulist paigaldamist. h2. Seinale paigaldatavad valamud – täiendus suurtele ja väikestele vannitubadele. Püüame tagada, et tootekollektsioon oleks mitmekesine ja vastaks iga kliendi ootustele. Seega saame teile pakkuda seinale paigaldatavaid valamuid, mis on saadaval mitmes suuruses, et sobida ka väikestesse ruumidesse. Lisaks sellele eristuvad meie seinale paigaldatavad valamud järgmiste omaduste poolest: – valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, nagu konglomeraat ja keraamika, – elegantne disain, mis on teie sisekujunduse moodne täiendus, – mugavus tänu erikujulistele äärikutele ja kraanile ligipääsu hõlbustavale disainile, – lihtne puhtana hoida, – vastupidav pragudele ja kahjustustele. Kutsume teid üles avastama kogu REA tootevalikut. Oleme kindlad, et need vastavad teie ootustele ja te leiate nende hulgast seinapesu valamu, mis sobib teie vannitoale.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!

.