Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

product_advanced_searcher.filtration

Segisti viimistlus
läikiv (10)
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Vannitoa dušisegistid

Pikka aega on valitsenud suund vanni asemel dušikabiini kasuks. Seda ei mõjuta mitte ainult mugavus ja veesääst, vaid ka üha rikkalikum pihustusseadmete valik. Dušisegistid on varustatud valikutega, mis muudavad need funktsionaalsemaks ja võimaldavad võtta lõõgastavat vanni. REA sortimendis on lai valik vannitoasisustusi, mis avaldavad muljet oma disaini ja kasutusmugavusega.

Dušikabiini segisti – millist valida?

Pihustusseadme valikul tuleks lisaks esteetilistele probleemidele arvestada ka enda vajaduste ja vannitoa tehniliste võimalustega. Meie klientide poolt kõige sagedamini valitud variant on peidetud dušisegisti. Paigaldatakse plaatide alla, nii et see ei mõjuta negatiivselt vannitoa sisustust ja võtab vähem ruumi. See mõjutab ka kasutusmugavust väljaulatuvate konstruktsioonielementide puudumise tõttu.

Teine variant on pindpaigaldatavad dušisegistid, mille puhul on kõik elemendid paigaldatud seinale. Sellise lahenduse eeliseks on lihtne juurdepääs osadele, mis rikke korral on suureks abiks. Sellised mudelid on ka veidi odavamad kui peiddušisegistid, mis aga ei vähenda nende kvaliteeti ja esteetikat.

Dušisegistid – lai valik lahendusi

Meie pakkumisest leiate mudeleid, mis avaldavad muljet oma vormi ja funktsionaalsusega. Pakume kasutajatele nii tavalisi dušisegisteid kui ka kaasaegsete mugavustega varustatud. Pakume Sulle muuhulgas:

- dušikomplektid,
- vihmasadu,
- lihtsad peidetud dušisegistid,
- dušitarvikute tarvikud.

Müüme dušikabiini segisteid, mis erinevad pea konstruktsiooni, kokkupaneku meetodi ja operatsioonisüsteemi poolest. Märkimisväärne on ka mustrite ja värviversioonide rohkus, tänu millele on dušisegistid interjööri esteetiline mitmekesistamine.

  • Peidetud dušisegistid – moodne lisa paigutusele *

REA dušisegistid on tänu oma kaunile disainile mitte ainult praktilised, vaid ka väga elegantsed vannitoa sisustuselemendid. Meie dušisegistid on kombineeritavad vihmaduššidega, tänu millele saame kokku sobiva dušisegisti. REA dušisegistid on valmistatud kõrgeima kvaliteediga messingist, mis on kaetud 4-kordse kroomkattega. See tagab vastupidavuse ja töökindluse aastateks.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!