Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

product_advanced_searcher.filtration

Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Vannitoatarvikud, aksessuaarid vannituppa

Pakume erinevaid dušitarvikuid, mis tulevad kindlasti kasuks igas vannitoas, näiteks vannivaibad ja dušikardinad. Meie valikus olevad tooted on kõrgeima kvaliteediga, mis tagab kõrge vastupidavuse ja vastupidavuse aastateks.

Vannitoa aksessuaarid – bambusest ja kaasaegne

Vannitoa korrastamisel tuleb arvestada vajadusega varustada see täiendavate vannitoatarvikutega. REA veebipoest leiate kõik vajaliku, et ruum oleks funktsionaalne ja eristatav atraktiivse disainiga. Siit saab osta nt. praktiline vannitoamööbel, WC riidepuud ja käepidemed, samuti kulumiskindlast bambusmaterjalist dekoratiivpeeglid, kardinad ja libisemisvastased matid. Lisaks täieneb meie sortiment pidevalt vannitubade ja neis asuvate dušikabiinide tarvikutega.

Seadmete üksikute elementide valimisel tasub arvesse võtta ruumi individuaalset kujundust, samuti selle suurust ja paigutust. Oluline on ka leibkonnaliikmete arv ja nende individuaalsed vajadused. Õigesti valitud vannitoatarvikud peaksid ideaalselt sobima ka furnituuri ja vannitoakeraamikaga, luues sellega harmoonilise terviku. Eriti oluline on valida õiged dušitarvikud, mis tagavad duši kasutamise mugavuse ja kasutusvõimaluse pikkadeks aastateks.

Mugav kasutada vannitoatarvikuid

REA veebipoes ootab teid lai valik vannitoasisustust. Nende hulgas tasub ostjatel erilist tähelepanu pöörata mustdele vannitoatarvikutele, sh nt. nagid, käterätikuivatid, prügikastid või tualettpaberihoidikud. Tasub teada, et must on universaalne värv, mis sobib nii kaasaegsesse kui klassikasse vannituppa. Oskuslikult paigutatud elemendid vannitoas annavad ruumile ainulaadse iseloomu. Soovitada tasub ka vasest tarvikuid vannituppa. Need on funktsionaalsed elemendid, mida iseloomustab vastupidavus kahjustustele ja kriimustustele. Enamik neist näevad isegi pärast mitmeaastast kasutamist sama head välja kui ostupäeval.

REA kaupluse sortiment täieneb pidevalt praktiliste mugavate hommikumantlitega meestele, naistele ja lastele. Rõivad on saadaval erinevates suurustes ja värvivariantides. Kutsume teid südamest ostma!

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!