Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

product_advanced_searcher.filtration

Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Vannitoa lambid peegli kohal

Vannitoa varustus ei sisalda mitte ainult selliseid elemente nagu valamu, dušš, vann, WC-pott ja pesumasin. See on ka peegel, tualettpaberi hoidjad, käterätikud ja valgustid, mis mängivad väga olulist rolli. Korterites näeme vannitoas akent harva, kuigi mõni inimene valib need vastvalminud majades. Kuid olenemata sellest, kas aken on või mitte, on vaja tagada piisav valgustus, et peegel saaks mugavalt teha kõiki hooldus- ja jumestusprotseduure, kujundada näo juukseid või kujundada soeng.
Tõestatud ja soovitatav lahendus on vannitoa seinavalgusti. See võtab suhteliselt vähe ruumi, kuid annab täpselt nii palju valgust, kui ülalmainitud tegevuste jaoks vaja läheb. Lisaks näeb see väga hea välja erinevates interjöörides.

Vannitoalamp peegli kohal või isegi mõlema kohal

Meie pakutavad vannitoa seinavalgustid on piklikud, stiilsed ja minimalistlikud, kuid samas efektsed. Kõige väiksemad algavad 40 sentimeetri laiusest, nii et mahuvad edukalt ära ka piiratud ruumiga ruumi. LED-seinalamp on väga mitmekülgne ja sobib nii ümmarguse kui ka ruudu- ja ristkülikukujulise peegli kohal.
Meil on ka seinavalgusteid laiusega 50, 60 ja 70 sentimeetrit ning veelgi suuremaid. Kui kellelgi on avar ruum, kaks kraanikaussi ja kaks peeglit, siis saab osta kaks eraldi seinavalgustit või valida ühe, 100 või 106 sentimeetri laiuse, mis tagab täiusliku valgustuse.
Lisaks on valitud mudelitel ka reguleeritav vars, mis võimaldab sellega manööverdada isegi 90 kraadi ulatuses. Tänu sellele saame valguse langemise nurga vastavalt teie vajadustele individuaalselt seadistada.

Vannitoa seinavalgustid: must, valge, kroom

Meie poe pakkumises ei ole mitte ainult erineva laiusega, vaid ka erinevas stiilis ja mitmes värvivariandis saadaval olevad lambid. Seetõttu pakume musta, valget ja kroomitud vannitoa seinavalgusteid, et igaüks saaks valida endale sobiva variandi, mis sobib kõige paremini kogu vannitoa paigutusega.
Varjundi valikul soovitame kasutada muid varustuse elemente, nagu valamusegisti, seebisegisti, käterätikuhoidja, tualettpaberihoidja või WC-nupu. Seejärel loome harmoonilise terviku, mis tõstab kogu ruumi esteetilist väärtust. Näiteks must lõõr, mis näeb välja originaalne ja stiilne, sobib ideaalselt mustade elementide jaoks.
Valida saab ka ümarate ja nurgeliste vannitoa seinavalgustite vahel, sirgel ja profileeritud käepidemel, minimalistlikud, aga ka efektsed. Mudelite mitmekesisus võimaldab neid sobitada paljude interjööridega.

Vannitoa lamp peegli kohal – LED tasub ära

Vannitoa valgusti peegli kohal vannitoas peab olema mitte ainult esteetiline ja soliidne, vaid ka eluline. LED-valgustus on vaieldamatult parim, ökonoomsem ja soovitatav valik. Esiteks tarbib see palju vähem elektrit kui traditsioonilised lambipirnid, mis tähendab väiksemaid arveid. Lisaks pole probleemi sellise seinavalgusti mitmekordse sisse-välja lülitamisega. Saame seda isegi aeg-ajalt teha, muretsemata läbipõlemise või kahjustuste pärast.
Lisaks annavad LED-lambid parema teravuse, kontrasti ja parandavad üldist nähtavust, mis on väga kasulik peeglivalgustuse puhul, kus peame korduvalt tegema täpseid toiminguid. Meie valikus on erineva võimsusega lambid, näiteks 4 W, 8 W, 12 W või 18 W, nii et igaüks saab valida oma ootustele kõige paremini vastava.
Vannitoalambid sobivad suurepäraselt ka mujal – töölaua kohal, maalimisel, tualettlaual, vitriinil, elutoas või kontoris. Piisab, kui need ühtivad üldise sisekujundusega. Seinavalgustid, sealhulgas vannitoa peegli kohal olevad seinavalgustid, on väga praktilised ja toimivad suurepäraselt täiendava suunavalgusallikana, mille ülesanne on valgustada mitte kogu ruumi, vaid ainult valitud tsooni.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!