Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

product_advanced_searcher.filtration

Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Vannitoa peeglid

WC, vann või dušš, kraanikauss ja pesumasin on iga vannitoa kohustuslikud elemendid, mis peavad olema võimalikult funktsionaalsed ja mugavad. Seda tuba oleks aga raske ette kujutada isegi ilma väikseima peeglita. Vannitoa peegel võimaldab teha igapäevaseid iluprotseduure, teha meiki ja kontrollida oma soengut ning meestel muuhulgas põhjalikku raseerimist.
See pole veel kõik, sest vannitoa peegel ei mängi mitte ainult tavaliselt utilitaarset, vaid ka esteetilist rolli. See tõstab kindlasti kogu ruumi väärtust, muudab selle heledamaks, annab ruumi ja suurendab seda optiliselt.
Enne peegli seinale kinnitamist peaksite hoolikalt kaaluma selle asukohta ja täpsemalt, millisel kõrgusel see ripub. Ülioluline on see kohandada leibkonnaliikmetele, et kõik saaksid end selles mugavalt näha, olenemata pikkusest.

Ümmargused peeglid ja asümmeetrilised peeglid – moodne ja moodne paigutus

Kõige populaarsemad on ümmargused vannitoapeeglid, mis võtavad suhteliselt vähe ruumi, kuid näevad siiski väga efektsed välja. Olenevalt meie poes pakutavast mudelist on läbimõõt 50, 60 või 70 sentimeetrit. Vannitoapeeglid on musta või kuldse raamiga, seega tuleks neist üht valides hoolitseda peegli õige ümbruse eest. On oluline, et selle värvi elemendid ilmuksid vannituppa, et luua ühtne tervik. Lisaks, kui vannitoaosa seda võimaldab ja kaks kraanikaussi on paigaldatud, tasub ka kaks ümmargust peeglit kõrvuti riputada.
Huvitav näeb välja ka raamita ümmargune peegel, mida saab vabalt sobitada mis tahes värvi furnituuride ja aksessuaaridega. See ei suru peale kindlat stiili, see on väga universaalne ja samal ajal õrn.
Lisaks pole väga moes mitte ainult ümmargused peeglid, vaid ka moodsad vannitoapeeglid, täpsemalt – asümmeetrilise kujuga, näiteks teemandi või viisnurga sarnased. Tuues sellist elementi oma vannituppa, võime olla kindlad, et see koondab tähelepanu ja tõmbab tähelepanu. Vaatamata mittestandardsetele mõõtudele on iga mudel disainitud selliselt, et seda oleks võimalikult mugav kasutada.

Seinapeegel ribal – vannitoa ja muu jaoks

Ümmargused peeglid on erineva suurusega, mistõttu need sobivad ideaalselt igasse vannituppa, isegi nendesse, mille pindala on üsna piiratud. Lahendus, mis annab kogu paigutusele originaalse ja stiilse iseloomu, on ümmargune vannitoapeegel ribal. Sel juhul ei mängi vöö mitte ainult käepideme rolli, vaid ka kaunistust. Mõnel mudelil on vöö asemel dekoratiivne nöör, tänu millele sobivad need ideaalselt näiteks Skandinaavia stiilis kaunistatud interjööridesse.
Vannitoa peegleid saab edukalt kasutada ka teistes ruumides, näiteks magamistoas, elutoas või koridoris. Nendesse kohtadesse tasub eelkõige riputada kuldse raamiga mudeleid, peegleid vööle või nöörile või ebatavalise kujuga mudeleid. Need kaunistavad interjööri, andes ruumilise efekti.

Vannitoa peegel – alati hästi valgustatud

Iga vannitoapeegel – ümmargune, asümmeetriline või ribal – peab olema korralikult valgustatud, et seda saaks vabalt kasutada. Kõige paremini töötavad mõlemale poole peeglile ja peale paigaldatud lambid, tänu millele on nägu ühtlaselt valgustatud ja ei teki tarbetuid varje.
Sõltuvalt teie eelistustest ja vannitoa kujundusest saate valida sooja, kollase või külma, valge valguse vahel. Vannitoa peegli üsna sagedase kasutamise tõttu on soovitatavad LED-pirnid, mida saab muretult sisse ja välja lülitada. Lisaks on need energiasäästlikud ja ei kuumene üldse.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!