Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

product_advanced_searcher.filtration

Klaasi paksus
6 mm (14)
Profiili viimistlus
product_advanced_searcher.empty_field
Ukse suurus
100 (6)
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Hingedega duši uks, avatud

Nišš vannitoas? Kui teil on ebatavaline ruum, siis tänu meie avatavatele duši ustele kasutate seda targalt ja ergonoomiliselt. Nii kasutate täielikult ära ruumi potentsiaali ning saate ka trendika interjööri omanikuks. Kolmest küljest seintega piiratud kajutid on praegu üks moekamaid arhitektuurseid lahendusi. Piisab hingedega ukse või avatava dušiukse sisestamisest pilusse, et nautida kindlat disainitud, kuid diskreetset konstruktsiooni.

Klaasitud hingedega uksed duširuumi võimaldavad teil vanniruumi luksuslikult sisustada. Tänu EasyClean kattele on neid lihtne puhastada. Plekkide, plekkide ja sõrmejälgede puudumine tähendab, et 80, 90, 100 ja suuremate hingedega dušiuste karastatud klaas särab alati elegantselt.

Kiiguuks duši jaoks – erinevad suurused ja stiilid

Kui otsustate korraldada 100 või enama hingedega dušiuksega kabiini, leiate meie sortimendist suure valiku tooteid. Rea pakub ka väiksemaid elemente (80 cm hingedega dušiuks) ja suuri elemente (120 cm). Need sobivad ideaalselt ruumi, mille arendamiseks määrate.

Mis vahe on meie 120 tiib- ja muudes suurustes avatavatel dušiuksel?

– Need on valmistatud tahkest karastatud klaasist, millel on kerge poleerimine.
– Neil on alumiiniumist käepidemed, mis ei korrodeeru, ei kuku maha.
– Neid saab paigaldada komplekti koos dušialusega või ilma (käidavad kabiinid).
– Neil on esteetiline viimistlus, nt kroomitud profiilid.

Meie pakutavad tooted vastavad kõrgetele ootustele nii kvaliteedi, disaini kui detailide osas. Tähelepanu igale teostuse elemendile on tähendanud, et saate nautida elegantset kajutit mitte ainult vannitoas, vaid ka magamistoas või külalistetoas. Soovitame ka kõige moodsamat 90 kallutatavat duši ust mustade profiilide ja täishingedega.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!