Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

product_advanced_searcher.filtration

Kabiini tüüp
Nurgas (55)
Avamismeetod
Libistades (17)
Kabiini suurus
90x90 (16)
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Mustad dušikabiinid

Tahad oma vannitoa sisustust kaunistada ja sellele rafineeritud tunnet anda? Traditsioonilise läbipaistva dušikabiini asemel valige must dušikabiin loft-stiilis. See on viimastel kuudel olnud absoluutne sisekujundushitt ja on väga populaarne nende seas, kes kaunistavad või renoveerivad oma vannituba. h2. Mustad profiiliga dušikabiinid. Must dušikabiin võlgneb oma originaalse iseloomu just kontrastsetele profiilidele, mis on paigutatud klaaspindade kokkupuutepunktidesse. Mõned musta värvi dušikabiini variandid on šekkilaudade kujulised. Must võre ühel küljel annab interjöörile moodsa välimuse, kuigi sellest ei puudu ka maalähedane stiil. Hästi tasakaalustatud, harmooniline disain tagab vannis käies täieliku lõõgastumise. Mustas dušikabiinis on täiendavaks kaunistuseks alumiiniumist käepide sissepääsu kohal. h2. Mustad dušid meie valikus. REA tootevalikust leiate mustad 80×80 või 90×90 dušikabiinid. Puudust ei ole ka ristkülikukujulistest konstruktsioonidest, mis võimaldavad korraldada problemaatilisi, piklikke vannitubasid. Tänu tervete dušikabiinide, aga ka nende üksikute elementide, s.t. klaaside, suurele kättesaadavusele saab luua ruumi mitmel viisil, et kasutada iga olemasolevat ruutmeetrit siseruumides hästi ära. Me soovitame oma klientidele järgmist *- dušikabiin 80×100 must, – dušikabiin 80×80 must, – must dušikabiin 90×90. ja paljud teised Bler, Solar, Fargo kollektsioonidest. Need on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest – kaks korda 600-800 °C juures karastatud klaasist ja alumiiniumprofiilidest. See tagab suure vastupidavuse kriimustustele ja mehaanilistele kahjustustele ning Easy Clean katte lihtsa puhastamise plekkide ja katlakivi korral. h2. Toad, mustad dušiseinad – igasse interjööri. Nagu näete, on toote iga detail läbi mõeldud ja hoolikalt kujundatud. Selle tulemuseks on mustad dušikabiinid, mis on populaarsed kodudes, aga ka hotellides või SPA&Wellness-keskustes. Lisaks mustale dušikabiinile 80×80 või 90×90 kuuluvad komplekti ka vajalikud paigaldustarvikud – käepidemed, äravoolud, profiilid, dušikomplektid.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!