Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Poola Inglise Saksa keel Tšehhi Vabariik Prantsusmaa Leedu Vene Rumeenlane Slovaki Ungari Itaalia keel Bulgaaria keel Ukrainlane Hispaania keel eesti keel Horvaatia Lätlane Hollandi keel layouts.me Serblane layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

product_advanced_searcher.filtration

Klaasi paksus
6 mm (15)
Profiili viimistlus
product_advanced_searcher.empty_field
Ukse suurus
100 (4)
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Avatav dušši uks

Vannitoas asuv alkov? Kui teil on tavalisest väiksem ruum, saate seda targalt ja ergonoomiliselt kasutada meie avatud duššiuste abil. Nii kasutate ruumi potentsiaali täielikult ära ja saate trendika interjööri omanikuks. Kolmest küljest seintega ümbritsetud ruumid on praegu üks moodsamaid arhitektuurseid lahendusi. Paigaldage lihtsalt hingedega uks või avatud dušiuks vahe sisse, et nautida tugevat, disainerlikku, kuid diskreetset disaini. Klaasitud kalddušiuks võimaldab teil oma vannituba luksuslikult kujundada. Tänu sellele, et need on kaetud EasyCleaniga, on neid lihtne puhastada. Tänu triipude, plekkide ja sõrmejälgede puudumisele särab karastatud klaas, mida kasutatakse 80, 90, 100 ja suuremate kaldduššide uste puhul, alati elegantselt. h2. Kallutatavad dušiuksed – erinevad suurused ja stiilid. Kui otsustate oma dušikabiini kujundada hingedega dušikabiini 100 või suurema uksega, leiate meie valikust suure tootevaliku. Rea pakub ka väiksemaid tükke (80 cm ülauksed) ja suuri tükke (120 cm). Need sobituvad ideaalselt teie kasutuses oleva ruumiga. Mis eristab meie 120 pöörddushiuksed teistest avanevate uste suurustest? *- Need on valmistatud tugevast karastatud klaasist, millel on kergesti lihvitav kate. *- Neil on alumiiniumist käepidemed, mis ei korrodeeru ega kao maha. *- Neid saab paigaldada koos dušikabiiniga või ilma (walk-in dušikabiinid). *- Neil on esteetiliselt meeldiv viimistlus, näiteks kroomitud profiilid. Meie valikus olevad tooted vastavad kvaliteedilt, disainilt ja detailidelt rangetele ootustele. Just tähelepanu igale detailile on võimaldanud teil nautida elegantset dušikabiini mitte ainult teie vannitoas, vaid ka teie magamistoas või külalistetoas. Soovitame teie tähelepanu pöörata ka kõige moodsamatele *kalddušši uksele 90, millel on mustad profiilid ja soliidsed hinged.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!

.