Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

product_advanced_searcher.filtration

Paigaldusmeetod
Countertop (280)
Valamu värvus
lumivalge (122)
Kraani auk
product_advanced_searcher.empty_field
Ülevooluava
product_advanced_searcher.empty_field
Pesukausside pikkus - vahemik
product_advanced_searcher.empty_field
Pesukausside laius - vahemik
product_advanced_searcher.empty_field
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Valamud, vannitoa valamud

Vannituba on koht, mis peaks olema kaunistatud kõige funktsionaalsemalt. Eriti kui teie käsutuses on vähe ruumi, peate hoolikalt valima sisustuse. Sellise ruumi aluseks on vannitoa kraanikauss, mis lisaks oma põhifunktsioonile on interjööri esteetiline täiendus. Meie pakkumisest leiate laia valiku mudeleid, tänu millele loote ühtse vannitoakorralduse.

Vannitoa valamud – ülevaade saadaolevatest lahendustest

Ajad, mil turul olid saadaval vaid lihtsa disainiga püstised valamud, on ammu möödas. Praegu on vannitoa valamud funktsionaalsed tooted, millel on kõrge visuaalne väärtus. Need on interjööri dekoratiivsed elemendid, kuid ei tohi unustada, et neid peaks olema mugav kasutada.

Vannitoa valamu peab olema kohandatud vastavalt rakendusele ja paigaldusviisile. Kui teie vannitoas on kapp või töötasapind, saate valida tööpinna, letialuse või süvistatava valamu. Kui teil ei ole tööpinda, võite kasutada seinale riputatavat vannitoa kraanikaussi või võib-olla haruldast seisvat kraanikaussi. Seisev kraanikauss on peale oma funktsionaalsuse ka omaette elegantne kaunistus. Soovitame valamu komplekteerida koos ülejäänud vannitoakeraamikaga, näiteks WC-poti või bideepotiga.

Vannitoa valamud – kaasaegsed mudelid

Meie valikut iseloomustab tohutu valik, tänu millele leiate seadmed just teie vajadustele vastavaks. Pakume Sulle nii klassikalisi vannitoavalamuid kui ka kaasaegseid originaalse disainiga mudeleid. Tootjana töötame pidevalt uute projektidega, mis sobivad praeguste trendide ja kasutajate vajadustega. Pakutavaid vannitoa valamuid iseloomustavad:

- Ebatavaline disain – meie juurest leiate seadmeid ka mittestandardse konstruktsiooniga. Valida saab lihtsate vannitoavalamute, geomeetriliste kujundite või rikkalikult kaunistatud lauakausside vahel.

- Rikkalikud värvid – me ei müü mitte ainult klassikalist valget keraamikat. Pakume ka vannitoa valamuid roosat, rohelist, musta ja isegi kuldset. Meil on ka mudeleid, mis on kaunistatud looduskivi imiteeriva mustriga.

- Funktsionaalsus – vannitoa valamud on disainitud nii, et nende kasutamine oleks mugav. Lisaks on need valmistatud materjalidest, mida on lihtne puhtana hoida ja millel on kõrge kahjustuskindlus.

Tutvuge kogu REA toodete valikuga. Oleme kindlad, et leiate meie kollektsioonist vannitoa valamu, mis vastab teie ootustele.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!