Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Poola Inglise Saksa keel Tšehhi Vabariik Prantsusmaa Leedu Vene Rumeenlane Slovaki Ungari Itaalia keel Bulgaaria keel Ukrainlane Hispaania keel eesti keel Horvaatia Lätlane Hollandi keel layouts.me Serblane layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

product_advanced_searcher.filtration

Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Vanniekraanid, vanniaknad

Igavene dilemma “vann või dušš” on just lahendatud! Esitame vanni ekraani kui vannitoa moderniseerimist. Selline disain annab teile piisavalt ruumi nii vanni võtmiseks kui ka värskendavaks loputamiseks veega. Vannitõkkeklaas on idee kiireks ja tõhusaks vannitoa ümberehitamiseks. See sobib eriti hästi, kui ruumi on vähe. Vanni ekraan on saadaval erinevates suurustes ja viimistlustes. Võite valida klassikalise klaasi, millel on minimalistlik iseloom. Tänu läbipaistvusele ei suru need vannituba üle, vaid jätavad ruumilise mulje. Teine võimalus on kaasaegne tubi klaasimine, millel on mustad profiilid. See annab sellele maitseküllase välimuse tööstuslike interjööridega siseruumides. h2. Dushiekraan – eelised. duššiekraanil on palju eeliseid. Esiteks annab see teie vannitoale 2-in-1 lisaseadme – vann ja dušš – sõltuvalt olukorrast, ajast ja soovist. Lisaks dushiekraanid: – kaitsta ruumi sisemust pritsmete eest, – parandada vannitoa väljanägemist, – on universaalne paigaldussüsteem ühel või teisel pool vanni, – on valmistatud karastatud klaasist, mis suurendab oluliselt nende vastupidavust kuumusele ja niiskusele, – vanni ekraani on lihtne puhtana hoida. Dušiseinad võimaldavad teil oma vannituba odavalt ümber kujundada. Tänu kasutatavatele profiilidele on need väga stabiilsed. Veelgi suurema funktsionaalsuse tagamiseks on mõned mudelid varustatud liikuvate elementidega. Vaadake meie vannide kokkuklapitavad ekraanid. h2. Meie valikusse kuuluvad duššiekraanid. Meie tootevalikust leiate nii ühekordseid kui ka tastetavaid vannitõkkeid, mis on liigutatavad ja mida on võimalik kokku klappida. Kuna saadaval on erinevaid stiile ja suurusi, on lihtne sobitada konkreetne ese teie interjööri iseloomuga. Nautige mugavat veebipõhist ostlemist koos koju tarnimisega. Tagame ostetud toodete kiire ja turvalise transpordi.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!

.