Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

product_advanced_searcher.filtration

Paigaldamine
Põrandal (6)
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Ristkülikukujulised dušialused

Kuigi jalutuskabiinidel on lojaalne fännide seltskond, jäävad traditsioonilised ristkülikukujuliste dušialustega konstruktsioonid endiselt hinda. Need töötavad hästi mitte ainult seal, kus pole võimalik lineaarset äravoolu paigaldada, vaid ka klassikalistes ja funktsionaalsetes vannitubades. Praegu pakub REA kaubamärk ülimalt disaintooteid, mis on valmistatud erinevatest materjalidest ja mida on hooldatud mitte ainult klassikalises valguses, vaid ka tumedates toonides. Näiteks on ristkülikukujuline kivist dušialus.

Acrylic Mineral avaldab muljet oma välimuse, uuendusliku vormi ja väga heade tehniliste parameetritega. Dušialus 80×100 garanteerib kõrgel tasemel esteetilise elamuse ning mõnusa struktuuriga laual suplemise ja seismise mugavuse. Kivi ise on kõva, tahke, kuid akumuleerib suurepäraselt soojust. Sellisel ristkülikukujulisel dušialusel duši all käimine pakub erakordset mugavust ja naudingut iga päev.

Ristkülikukujulised dušialused – REA veebipood

Meie pakkumises on kaasaegsed ja klassikalised ristkülikukujulised dušialused. Need on näiteks paigaldatud ilma vuugita, mis tõstab oluliselt nende esteetilist väärtust ja mõjutab positiivselt kogu ruumi tajumist. Olenemata sellest, kas valite suure dušialuse 100 × 120 või kompaktse toote, saate selle hõlpsalt sobitada dušikabiini või klaasseina, hingedega ukse, pind- või peitdušikomplektidega. Oleme kindlad, et REA-st leiate täpselt selle, mida otsite, ja saate elegantse ja praktilise vannitoa õnnelikuks omanikuks.

Pakume traditsioonilisi ristkülikukujulisi dušialuseid akrüülist – väga lihtne puhastada, odav, ajatu. Saadaval valge või must. Alternatiiviks neile on üha populaarsemaks muutuvad kivist ristkülikukujulised vannitoa dušialused, mis sobivad ideaalselt kaasaegsete tööstuslike, modernsete ja minimalistlike trendidega.

Kas otsite oma vannitoa jaoks parimat varustust? Valige REA 80×100 dušialus või muus suuruses ja nautige interjööri, millest olete unistanud!

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!