Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Poola Inglise Saksa keel Tšehhi Vabariik Prantsusmaa Leedu Vene Rumeenlane Slovaki Ungari Itaalia keel Bulgaaria keel Ukrainlane Hispaania keel eesti keel Horvaatia Lätlane Hollandi keel layouts.me Serblane layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

product_advanced_searcher.filtration

Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Vannitoa dušid

Igapäevane suplus võib olla väga meeldiv ja värskendav. Kõik, mida pead tegema, on külastada Rea poodi ja varuda seal saadaval olevad duššipritsid. See on ideaalne lahendus kõigile, kes soovivad igapäevaselt nautida oma väsinud ja valutava keha turgutamist mullivannis. Meie valikut täiendatakse pidevalt uute duššide mudelitega. Nii on teil lihtne leida teile sobivaim komplekt nii esteetiliselt kui ka funktsionaalselt. Ei tea, millist vannitoa dušši valida? Meie spetsialistid aitavad teil valida teile sobivaima variandi. Nad aitavad teil paigaldada oma vannituppa mugava ja kasutusmugavusega dušši, mis sobitub ideaalselt ruumi kujunduse stiiliga. Sõltuvalt teie individuaalsetest eelistustest ja vajadustest saate meilt osta nii tervikliku dušipaneelide komplekti kui ka üksikuid komponente, mis seda täiendavad. h2. Dushid – mida nende ostmisel otsida. Kui valite oma dušikabiini jaoks sobiva duši, peate pöörama tähelepanu selle tüüpi vannitoasisustuse teatavatele kasutusomadustele. Dušikomplekti ostmisel on ideaalne valida mudelid, mis sobivad oma kuju ja suuruse poolest analoogsete parameetritega, mis iseloomustavad dušisegistit ja vihmadušši. Väga oluline on varustada toode vee voolu ja tarbimise reguleerimise süsteemidega ning tõhusa katlakivieemaldusega. Funktsionaalne *dušši on tavaliselt varustatud praktilise metallvoolikuga, mida iseloomustab vastupidavus mehaanilistele kahjustustele ja selle puhastamiseks kasutatavates preparaatides sisalduvatele toimeainetele. Funktsionaalsed keerdumisvastased otsad takistavad vooliku väändumist duši all käies. Samuti peate meeles pidama, et kabiinide dušid on erinevad segistid. Viimasel ajal on termostaatilised mudelid muutunud väga populaarseks. Nendega varustatud vannitoa dušš tagab, et teie keha üle ujutava vee temperatuur jääb püsivaks. Stiilne ja funktsionaalne vannitoa dušš teie kodus? Rea poes on kõik võimalik! Soovime teid kutsuda tutvuma meie tootevalikuga!

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!

.