Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

product_advanced_searcher.filtration

Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Vannitoas dušid

Igapäevane vanniskäik võib olla väga meeldiv ja värskendav. Pole vaja teha muud, kui külastada Rea kauplust ja osta seal saadaolevad dušid. See on ideaalne lahendus kõigile neile, kes soovivad iga päev nautida hüdromassaaži eeliseid väsinud ja valulikul kehal.

Meie sortiment täieneb pidevalt uute dušikabiinide mudelitega. See tähendab, et siit leiate hõlpsalt komplekti, mis sobib teile kõige paremini nii esteetika kui ka funktsionaalsuse poolest. Sa ei tea, milliseid vannitoadušše valida? Meie spetsialistid aitavad teil valida teile sobivaima variandi. Tänu neile saate oma vannituppa paigaldada lihtsalt kasutatava dušikabiini duši, mis sobib ideaalselt ruumikorralduse stiiliga. Olenevalt individuaalsetest eelistustest ja vajadustest saate meilt osta täieliku dušipaneelide komplekti, aga ka üksikuid elemente selle täiendamiseks.

Dušid – mida ostes jälgida?

Kabiini õige dušši valimisel peate tähelepanu pöörama seda tüüpi vannitoatarvikute mõnele funktsionaalsele omadusele. Dušiotsikuid ostes on ideaalne lahendus valida mudelid, mis sobivad oma kuju ja suurusega dušisegistit ja vihmadušši iseloomustavate analoogsete parameetritega. Väga oluline on varustada toode vee voolu ja tarbimise reguleerimise ning tõhusa katlakivi eemaldamise süsteemidega. Funktsionaalne dušidušš on tavaliselt varustatud praktilise metallvoolikuga, mida eristab vastupidavus mehaanilistele kahjustustele ja selle puhastamiseks kasutatavates preparaatides sisalduvad toimeained. Funktsionaalsed keerdumisevastased otsad takistavad vooliku keerdumist vannis võtmise ajal.

Samuti peate meeles pidama, et dušikabiinidel on mitmesuguseid akusid. Hiljuti on termostaatilised mudelid muutunud väga populaarseks. Nendega varustatud vannitoadušš garanteerib keha peseva vee püsiva temperatuuri hoidmise.
Stiilne ja funktsionaalne dušiga vannituba teie kodus? Reaga on kõik võimalik! Kutsume teid südamest selle pakkumisega tutvuma!

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!