Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

product_advanced_searcher.filtration

Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Valamu jaoks korgid, sifoonid

Need on iga sanitaar- ja veepaigaldise oluline osa. kraanikausi sifooni ostmisel pöörake tähelepanu selle ehitusele ja välimusele. Toode peab olema kõrge kvaliteediga. See mängib olulist rolli – juhib kasutatud vee kraanikausist, vannist või duššist välja ning hoiab ära nii setete, setete, kaudselt ka halva lõhna tekke.

Meie pakkumisest leiate kraanikausikorgi paljudes versioonides, mille vahel valida. Soovitame kõikidele komplektidele tasuta kinnitada pudelisifoonid ja kliki-klack-kork. Üksikud mudelid erinevad disaini, suuruse ja viimistluse poolest. Valikus on valamu sifoonid lihtsad või sellised, mis annavad võimaluse teha lisaühendusi, nt pesumasinast vee ärajuhtimiseks. Esitleme funktsionaalseid ja dekoratiivseid elemente – viimaseid soovitame paigaldada nähtavatesse kohtadesse. Tänu hoolikale viimistlusele ja disainitud kuldsele või mustale värvile võib kraanikausikorgist saada vannitoakorralduse ühtne element.

Meie pakkumises valamu sifoonid

Erinevate ootuste täitmiseks ning torulukkseppade ja sisekujundajate nõudmiste täitmiseks oleme koostanud laia valiku sifooni. Tänu neile töötab kraanikauss usaldusväärselt ja lisaks saab see dekoratiivse elemendi. Pakume click-clack pistikut ehk komplekti, mis koosneb sifoonist, pistikust, monteerimiseks vajalikest mutritest ja tihenditest.

Klõpsaval kraanikausikorgil on järgmised omadused:

- korralik töötlus, kasutades messingelemente,

- 2-aastane tootjagarantii,

- kroomitud või must viimistlus,

- saadaval ülevooluavaga või ilma variandina.

Tänu kvaliteetsete materjalide kasutamisele on iga kraanikausikork vastupidav korrosioonile ja muudele hävimisprotsessidele. Veepritsmete või muu mustuse mõjul see ei tuhmu, vaid pühkige puhtaks.

Kas soovite osta valamu sifooni? Tutvu meie poe pakkumisega ja vali toode otse kojutoomisega. Nautige mugavat ostlemist!

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!