Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Poola Inglise Saksa keel Tšehhi Vabariik Prantsusmaa Leedu Vene Rumeenlane Slovaki Ungari Itaalia keel Bulgaaria keel Ukrainlane Hispaania keel eesti keel Horvaatia Lätlane Hollandi keel layouts.me Serblane layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

product_advanced_searcher.filtration

Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Vannitoa dušialused

Vabalt seisvad dušikabiinid moodustavad tervikliku komplekti, mis ei vaja lisakomponente. See ei ole nii sisseehitatud duššide puhul, kus üksikute tarvikute valimine jääb ehitajale. Sellisel juhul on vaja osta dušikabiini tüübile vastav dušikabiin ja kasutajate individuaalsetele vajadustele vastav dušikabiin. REA pakub mitmesuguseid lahendusi, mis sobivad erinevatele dušikabiinide disainidele. h2. Dushikausid – millist valida? Enne kui otsustate konkreetse mudeli kasuks, peate kõigepealt kindlaks tegema, millist tüüpi dušialus sobib teie vannituppa. Kõige mitmekülgsemad ja praktilisemad on *madalamad dušialused, sest need lihtsustavad duši kasutamist. Need võimaldavad mugavat sisenemist dušikabiini ja ei võta palju ruumi. Kõrgete seinte puudumine muudab ka duši kasutamise turvalisemaks, mistõttu selliseid vannitoa dušialuseid soovitatakse eakatele ja liikumispuudega inimestele. Müüme ka sügavaid dušikabiinide dušialuseid, mis takistavad vee pritsimist vannitoas. Sellised mudelid sobivad hästi laste vannitamisel või käte pesemisel. Lisaks projekteerimisele tuleb kindlaks määrata ka dušikabiini parameetrid ja mõõta täpselt dušikabiini suurus.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!

.