Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

product_advanced_searcher.filtration

Paigaldamine
Põrandal (12)
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Vannitoa dušialused

Eraldiseisvad dušikabiinid moodustavad tervikliku komplekti, mis ei vaja lisaelemente. Teisiti on olukord iseehitatud dušikabiinide puhul, kus üksikute tarvikute valik sõltub investorist. Sel juhul on vaja osta sõubassein, mis sobib kajutitüübiga ja vastab kasutajate individuaalsetele ootustele. REA pakkumine sisaldab laias valikus lahendusi, mis töötavad erinevate kabiinide kujunduste puhul.

Dušialused – millist valida?

Enne konkreetse mudeli ostmise otsustamist peate kõigepealt kindlaks määrama, millist tüüpi dušialus teie vannitoas töötab. Kõige universaalsemad ja samas praktilisemad on madalad dušialused, kuna need hõlbustavad duši kasutamist. Need võimaldavad mugavalt salongi siseneda ega võta palju ruumi. Kõrgete seinte puudumine mõjutab ka duši kasutamise ohutust, mistõttu on sellised vannitoaalused soovitatavad eakatele ja liikumispuudega inimestele.

Müüme ka sügavaid dušialuseid, mis takistavad vee pritsimist ümber vannitoa. Sellised mudelid sobivad hästi laste vannitamisel või käte pesemisel. Lisaks struktuurile tuleks täpsustada ka dušialuse parameetrid ja hoolikalt mõõta kabiini suurus.

Kõrged ja madalad dušikabiinid igasse vannituppa

Püüame muuta oma sortimenti toodete osas mitmekesiseks. Seetõttu saame teile pakkuda laia valikut lahendusi, mis hõlmavad tasapinnalisi dušialuseid või kõrgemate seintega. Olenemata sellest, millise mudeli valite, saame tagada, et pakutavad dušialused:

- need on disainitud nii, et nende kasutamine oleks mugav,
- need on valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest,
- on esteetilise välimusega,
- on saadaval erinevates värvides ja viimistlusstiilides.

Kavandatavad vannitoaalused müüakse koos paigalduselementide komplektiga. Lisaks on need valmistatud spetsiaalselt valitud materjalidest, tänu millele on neid lihtne puhastada.

Dušialused – meie pakkumine

Pakume kaasaegseid dušialuseid, saadaval paljudes suurustes, mis on valmistatud vastupidavast akrüül- või mineraalkivist. Olenevalt mudelist: sügav, madal, üliõhuke. Kõige populaarsem on 80×80 aerubassein. Võtke meiega julgelt ühendust. Meie meeskond on teie teenistuses.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!