Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Poola Inglise Saksa keel Tšehhi Vabariik Prantsusmaa Leedu Vene Rumeenlane Slovaki Ungari Itaalia keel Bulgaaria keel Ukrainlane Hispaania keel eesti keel Horvaatia Lätlane Hollandi keel layouts.me Serblane layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

product_advanced_searcher.filtration

Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Dekoratiivsed lõksud

Dekoratiivne sifoon valamu jaoks – tee oma vannituba stiilseks. Kuna sifoonil on igas vannitoas mitu olulist funktsiooni, ei saa selle valik olla juhuslik. Kuigi kõige tähtsam ülesanne on muidugi pesukausside vee äravool, tuleb silmas pidada ka mitmeid teisi olulisi ülesandeid. Üks neist on kanalisatsioonisüsteemi ebameeldivate lõhnade ja gaaside ohjeldamine. Lisaks sellele tuleks mainida dekoratiivset funktsiooni. Kui kirjeldatud element on silmas peetud, tasub valida dekoratiivne kraanikauss. Kuigi paljud inimesed ei pööra sifooni valikule suurt tähelepanu, on see tegelikult oluline osa igas vannitoas. Kui soovite nautida tõrgeteta tööd ja pikka kasutusiga, on kõige parem valida kvaliteetsetest materjalidest valmistatud mudelid. Meie valikus on eelkõige messingist dekoratiivsifoon valamutele, mis paistab silma mitte ainult oma ilusa välimuse, vaid ka vastupidavuse poolest. h2. *Dekoratiivne sifoon – mida võib leida meie valikust? Pakume laias valikus tooteid, mis pakuvad esteetiliselt meeldivat kaunistust igale vannitoale. Tänu sellele võite olla kindel, et sisekujundus on ühtlane ja samas huvitav. Pakume ainult kõrgeima kvaliteediga messingist sifone. Lisaks on saadaval ka samast materjalist valmistatud dekoratiivne kork. Müüme universaalseid tooteid, mis sobivad 45 mm standardse väljalaskeavaga valamutele. Kirjeldatud elemendid on saadaval erinevates värviversioonides. Moodsa disaini armastajad võivad näiteks valida dekoratiivse musta sifooni. Lisaks on valikus ka valge, hõbedase, kuldse ja roosakuldse värvusega sifoonid ja korgid, mis on matt või läikiv. Nii on igal inimesel võimalus valida toa kujundusega kõige paremini sobiv tükk. Dekoratiivset kraanikaussi müüakse komplektis koos klikk-klapp-korgiga. Lisaks on kaasas kõik vajalikud mutrid ja tihendid, mis võimaldab kiiret paigaldamist ja peaaegu kohest kasutamist. h2. *Kuidas valida dekoratiivne sifoon. Sifooni ostmisel peaksite alati lähtuma sellest, millist sanitaarseadet soovite ühendada. Pesualuste puhul tuleb arvesse võtta ka nende all oleva vaba ruumi suurust. Meie tootevalikust leiate peamiselt pudelisifoonid, st vertikaalsed sifoonid. Need tüübid on kõige populaarsemad. Need sobivad eriti hästi väikestesse vannitubadesse, kuna ei võta palju ruumi. Seda tüüpi dekoratiivne sifoon koosneb alumisse ossa paigutatud veemahutist. Selle välimus meenutab mõnevõrra pudelit, sellest ka nimi. Komplekti kuuluvad pistikud on võimalik osta ka eraldi. Need sobivad nii ülevooluväljundiga kui ka ilma. Meie poolt pakutavad mudelid paistavad silma korrosioonikindluse, tuhmumise ja värvimuutuste vastu. Seetõttu on need suurepärane valik kõigile, kes soovivad pikka kasutusiga.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!

.