Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

product_advanced_searcher.filtration

Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Dekoratiivsed sifoonid

Dekoratiivne sifoon kraanikausile – hoolitsege oma vannitoa stiilse sisustuse eest

Kuna sifoon täidab igas vannitoas mitmeid olulisi funktsioone, ei saa selle valik olla juhuslik. Kuigi kõige olulisem ülesanne on loomulikult vee ärajuhtimine kraanikausist kanalisatsiooni, tuleb meeles pidada ka mitmeid muid olulisi ülesandeid. Üks neist on ebameeldiva lõhna ja gaaside kinnipidamine kanalisatsioonisüsteemist. Lisaks tuleks mainida dekoratiivset funktsiooni. Kui kirjeldatud element on nähtav, tasub kraanikausile valida dekoratiivne sifoon.

Kuigi paljud inimesed ei pööra sifooni valikule erilist tähelepanu, on see tegelikult igas vannitoas oluline osa. Kui soovite nautida tõrgeteta töötamist ja pikka eluiga, on kõige parem valida kvaliteetsetest materjalidest valmistatud mudelid. Meie pakkumisest leiate eelkõige messingist dekoratiivsifooni kraanikausile, mis eristub mitte ainult kauni välimuse, vaid ka vastupidavuse poolest.

Dekoratiivkork – mida meie pakkumisest leida võib?

Pakume laia valikut tooteid, mis on iga vannitoa esteetiline kaunistus. Tänu sellele võid olla kindel, et sisekujundus on ühtaegu ühtlane ja huvitav. Pakume ainult kõrgeima kvaliteediga messingist sifooni. Lisaks on pakkumises samast materjalist dekoratiivkork. Müüme universaalseid tooteid, mis sobivad tavalise 45 mm äravooluavaga kraanikaussidele.

Kirjeldatud elemendid on saadaval erinevates värvides. Kaasaegsete seadete armastajad võivad valida näiteks dekoratiivse musta sifooni. Lisaks on sortimendis valgest, hõbedast, kuldsest ja roosast kullast sifoonid ja pistikud, millel on mati või läikiv viimistlus. Tänu sellele on igal inimesel võimalus valida ruumi paigutusega kõige paremini sobiv eksemplar. Valamu dekoratiivset sifooni müüakse komplektis, millel on klikk-clack pistikuga. Lisaks on komplektis kõik vajalikud mutrid ja tihendid, mis võimaldab kiiret kokkupanekut ja peaaegu kohest kasutamist.

Kuidas valida dekoratiivset sifooni?

Sifooni ostmisel peaksite alati juhinduma tualeti tüübist, mida soovite ühendada. Valamute puhul tuleks arvestada ka selle all oleva vaba ruumiga. Meie pakkumisest leiate eelkõige pudelisifoonid ehk vertikaalsed. Seda tüüpi versioonid on kõige populaarsemad. Need on eriti soovitatavad kõigile väikeste vannitubade omanikele, kuna need ei võta palju ruumi.

Seda tüüpi dekoratiivne sifoon koosneb alumisse ossa asetatud veepaagist. Selle välimus meenutab mõneti pudelit, sellest ka nimi. Komplekti kuuluvaid pistikuid saab osta ka eraldi. Need sobivad nii ülevooluavaga kui ka ilma valamute jaoks. Meie pakutavad mudelid eristuvad vastupidavuse poolest korrosioonile, tuhmumisele ja värvimuutusele. Seetõttu on see suurepärane valik kõigile, kes hoolivad pikaajalisest kasutamisest.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!