Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

product_advanced_searcher.filtration

Kabiini tüüp
Nurgas (51)
Avamismeetod
Libistades (22)
Värv
product_advanced_searcher.empty_field
Segisti viimistlus
läikiv (28)
Kabiini suurus
90x90 (29)
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Ruudukujulised dušikabiinid

Paljudes kodudes on vannitoad väikesed ruumid, mis nõuavad läbimõeldud ruumikorraldust. Sellisel juhul on parim valik nelinurkne dušikabiin, mis võtab tunduvalt vähem ruumi kui vannituba. Üha enam inimesi on veendunud selles lahenduses, sest duši all veedetud aeg võib olla sama lõõgastav kui vannis käimine. Meie valikust leiate moodsad ruutu dushikabiinid, millega saate sisustada moodsa ja funktsionaalse interjööri.

Ruudukujuline dušikabiin koos dušialusega: 80×80, 90×90 – universaalne valik igasse vannituppa.

Ruudukujulised dušikabiinid on klassikalised dušikabiinid, mida eristab nende lihtne ja korrapärane kuju. Need on kõige tavalisem ja populaarsem dušikabiinitüüp enamiku inimeste kodudes. Ruudukujulised dušikabiinid sobivad ideaalselt igasse vannituppa, olenemata selle suurusest ja kujust.

Mudelid on müügil mitmesugustes konfiguratsioonides, suurustes ja viimistlusstiilides. 80×80 ruudukujuline dušikabiin sobib ideaalselt väikestesse ruumidesse, isegi piiratud ruumiga vannitubadesse. Nurka paigaldatuna annab see lisaruumi muudele seadmetele ja on mugav kasutada. Seinas rippuvad ruudukujulised dušikabiinid ei ole mitte ainult funktsionaalsed, vaid ka esteetiliselt meeldivad. Nende elegantne välimus harmoneerub nii moodsate kui ka klassikaliste kujundustega.

Ruudukujulised seinakabiinid – ulatuslik tootekataloog.

Tootjana oleme uhked oma ulatusliku tootevaliku üle, mida täiendatakse pidevalt uute ettepanekutega. Ruudukujulised dušikabiinid projekteerimisel ei hoolitse me mitte ainult esteetika, vaid ka funktsionaalsuse eest. Meilt leiate tooted, mis sobivad teie interjöörile ja teie vajadustele. Pakume ruutu seinaga dušikabiinid:

- mis on valmistatud vastupidavast karastatud klaasist,
- eri konstruktsioonides,
- paigaldamiseks põrandale või dušialusele,
- avanevad kallutatult, lükanduvad ja kokkupandavad,
- viimistletud alumiinium- või kroomprofiilidega, mille värvivalik on võimalik valida.

Müüme ruutu dushikabiinid 90×90, samuti paljudes muudes, ka ebastandardsetes suurustes. Iga mudel on valmistatud ülima hoolikusega ja avaldab muljet oma unikaalse disaini ja rafineeritud detailidega. Meie Rea ruudukujulised kabinetid on tänu nende suurepärasele töötlusele ning elegantsele ja kaasaegsele disainile aasta-aastalt üha populaarsemad.

Vaadake meie täielikku tootekataloogi.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!