Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Poola Inglise Saksa keel Tšehhi Vabariik Prantsusmaa Leedu Vene Rumeenlane Slovaki Ungari Itaalia keel Bulgaaria keel Ukrainlane Hispaania keel eesti keel Horvaatia Lätlane Hollandi keel layouts.me Serblane layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

Rea Lugano varjatud dušikomplekt must +BOX

ID: 4194
EAN: 5902557344741
SKU: REA-P9301
 • 85,00
  Tarneandmed: 2-4 päeva
 • -
  +
 • Valitud variant ei ole nüüd saadaval.

  Teavitage mind, kui see ilmub:

product.technical_params
Kraani tüüp: prysznicowa
Kraanide kokkupanek: ścienna
Materjal: stal nierdzewna
Dušipea tüüp: ceramiczna - firmy Sedal
Ühenduse läbimõõt: 1/2 cala
BOX süsteem: posiada
Garantii: 24 miesiące
Tootja: Rea
Kirjeldus

Pakutava toote kirjeldus Lugano Black dušikomplekt on disainitud mugavust ja funktsionaalsust silmas pidades. Kaasaegne ja ainulaadne disain ning kasutatud materjalide kõrge kvaliteet tagavad vastupidavuse ja töökindluse paljudeks aastateks.

Kutsume teid üles tutvuma meie pakkumisega. Oleme oma dušikomplektide tootmisel kasutanud juhtivaid ja parimaid tehnoloogiaid, et tagada maksimaalne ohutus ja mugavus igapäevases kasutuses. Ainulaadne disain ja kasutatud materjalide kõrge kvaliteet tagavad vastupidavuse ja töökindluse paljudeks aastateks.

.

Küsi toodet

product.attachment

Tooted, mis võivad teid samuti huvitada

  Uudiskiri

  *Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!

  .