Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

product_advanced_searcher.filtration

Klaasi paksus
6 mm (63)
Profiili viimistlus
product_advanced_searcher.empty_field
Ukse suurus
100 (20)
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Duši uks

Duširuumi saab mitmel viisil eraldada. Üks neist on dušiuks, mis on alternatiiv traditsioonilistele kajutitele. See on ideaalne lahendus dušialuse paigaldamisel nišši. Kuid neid saab kasutada ka koos põrandasse süvistatud lineaarse äravooluavaga, luues väga mugava ja kaasaegse välimusega paigutuse. Nõutava tiheduse ja vastupidavuse tagab ka kvaliteetsete komponentide kasutamine ja nende nõuetekohane kokkupanek.

Erinevad dušiuksed – loo oma paigutus

Dušiuksi on paljudes standardmõõtudes (80, 90, 100, 110, 120, 130, 140, 150, 160 cm) ja mõnikord saab neid ka täpselt sobivasse mõõtu teha. See võimaldab neid täpselt sobitada iga vannitoaga. Need erinevad ka oma disaini poolest, mis on seotud nende kasutusviisiga. Sõltuvalt individuaalsetest eelistustest ja antud ruumi tingimustest saate valida dušiuksed:

- libisemine,
- hingedega,
- kokkupandav.

Rea pakkumine sisaldab mitmeid nende lahenduste variante, mis võimaldavad interjööri maksimaalset funktsionaalsust ja esteetikat. Dušiuksed võivad olla ka erineva viimistlusega (nt profiilid, käepidemed), mis aitab luua soovitud paigutusstiili. Praegu on populaarsed must viimistlus, mis sulandub kaunilt sama värvi liitmikega, andes moodsa ja elegantse efekti.

Rea duši uks – tark valik

Valides Rea lahendused, võite olla kindel, et keskendute kindlale teostusele ja parimale stiilile. Meie dušiklaasid on valmistatud kõrgeima kvaliteediga klaasist ja on valmistatud ülima hoolega, mis tagab nende vastupidavuse ja töökindluse ning viimistluselemendid. Kaasaegne, mitmekesine disain aitab leida igas stiilis paigutusega sobivaid elemente ning uuenduslikud lahendused võimaldavad suurendada nende funktsionaalsust. Pakume laias valikus erinevas suuruses ja tüüpi dušiuksi, mis sobivad igasse ruumi. Soovitame pakkumisega tutvuda.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!