Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

product_advanced_searcher.filtration

Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Dušiekraaniga vann

Väikeste vannitubade omanikud on sageli sunnitud otsustama vanni või dušikabiini paigaldamise kasuks. Mõlemal lahendusel on omad eelised, seega pole valik sugugi lihtne. Lisaks võivad takistuseks saada leibkonnaliikmete individuaalsed eelistused, kus mõni eelistab kiirelt duši all käimist, teine ​​aga õndsat vannis lõõgastumist. Sel juhul võib kompromiss olla dušiekraaniga vann – funktsionaalne variant, mis ühendab naudingu kasulikkusega.

Ekraaniga vann – lahendus otsustamatutele

Sul ei pea olema kahte vannituba, et nautida hommikust energiat andvat dušši ja pärast rasket päeva lõõgastavat vanni. Vanniekraaniga vann lahendab dilemmad vannitoa paigutamisel ühte tüüpi sanitaarruumiks. Lisaks ei pea te tegema lisakulusid, sest ekraani saab paigaldada juba olemasoleva vanni külge. Selline vahesein on nii universaalne, et sobib enamikule seadmetest. Dušiekraaniga vanni iseloomustavatest eelistest võib nimetada järgmist:

- funktsionaalsus,
- kaasaegne disain,
- vanni ja duši kombinatsioon,
- lihtne kokkupanek, mis ei vaja renoveerimistöid,
- lai valik viimistlusstiile.

Investeerides ekraaniga vanni, ei pea valima kiire duši ja vanni vahel. Ühe käetõmbega muudate vanni dušikabiiniks. Sein on ka barjäär, mis takistab vee pritsimist üle kogu ruumi. Ekraaniga vanniga vannituba on hea valik ka kodudes, kus sama ruumi kasutatakse tualettruumina. Ekraani sulgedes tagate oma privaatsuse vannis käimise ajal ning samal ajal lubate vannituppa kasutada ka teised leibkonnaliikmed.

Ekraaniga vann – hind

Meie pakkumisest leiate erinevate spetsifikatsioonide ja viimistlusstiilidega tooteid. Meil on profiilidega või täiesti läbipaistvast klaasist ekraanid. Need erinevad värvide, mõõtmete ja kasutusviisi poolest. Saate osta seina enda või komplekti, mis koosneb dušiekraaniga vannist. Meil on müügil palju vannide mudeleid, alates klassikalisest, ristkülikukujulisest, eraldiseisvast ja retro stiilis. Kutsume teid ostma, garanteerime madalad hinnad ja professionaalse nõustamise.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!