Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

product_advanced_searcher.filtration

Kabiini tüüp
Nurgas (138)
Avamismeetod
Libistades (61)
Värv
product_advanced_searcher.empty_field
Segisti viimistlus
läikiv (97)
Kabiini suurus
90x90 (38)
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Dušikabiinid 90x90, 80x80 ja muud

Eraldi dušš ilmub meie vannituppa üha sagedamini – nii traditsioonilise vanni asendajana kui ka selle kõrvale, kui interjööri suurus seda võimaldab. See on lahendus, mis võimaldab teil igal ajal kiiresti ja mugavalt vannis käia. Kaasaegsed dušikabiinid pole mitte ainult mugavad kasutada ja praktilised, vaid ka väga stiilsed. Tänu sellele sobivad need ideaalselt vannitoa kaasaegsesse stiili. Tänu tohutule mudelivalikule saate hõlpsasti valida sobiva iga ruumi jaoks – optimaalne mitte ainult suuruse või kuju, vaid ka välimuse poolest.

Õige dušikabiin igasse interjööri

Olenemata ruumi suurusest ja kujust ei tohiks õige kabiini valimine olla probleem. Rea pakub nii standardseid kui ka vähemlevinud kujusid ja suurusi. Mida?

- Väikestes vannitubades sobib ideaalselt 80×80 dušikabiin. Poolringikujuline kuju säästab sel juhul veelgi rohkem ruumi.

- Veidi suurem 90 × 90 dušikabiin tagab mugavama vanni ning tänu voldikseinu kasutavatele lahendustele võib see olla ülimalt funktsionaalne.

- Üha populaarsemaks valikuks on ka ristkülikukujulised mudelid, mis näevad moodsas paigutuses suurepärased välja, pakkudes samas duši all käimise ajal rohkem ruumi. See lahendus pakub laias valikus mõõtmeid, nt 80×90, 80×100 või isegi 120×90 cm.

  • Ülipopulaarsed on ka dušikabiinid*, st ilma dušialuseta ja põrandasse süvistatud äravoolutoruga (nt lineaarsed). See lahendus on äärmiselt esteetiline, kuid samas ka praktiline. Lisaks saate tänu walk-in seintele ruumi peaaegu vabalt kujundada, luues ise oma unistuste duši.

Mis eristab meie pakkumises saadaolevaid vannitoadušše?

Pakume laias valikus tooteid, tänu millele on igal inimesel võimalus endale midagi leida, olenemata vannitoa suurusest ja planeeringu visioonist. Sortimendis on nii klassikalisi kroomitud viimistlusprofiilidega vannitoakabiine kui ka musta ja kullaga versioone, mis on suurepärane valik kõigile kaasaegsete elementide austajatele ja glamuuri vaimus. Profiilid ja käepidemed on valmistatud alumiiniumist, mis on 4 korda laseriga kaetud kõrgeima kvaliteediga emailkattega. Tänu sellele on kirjeldatud osadel, mis on varustatud dušikabiinidega, suurem vastupidavus korrosioonile, tuhmumisele ja värvimuutusele. Lisaks on nende pind ülimalt vastupidav ja ülimalt lihtne puhtana hoida.

Sõltumata sellest, kas me unistame ilma alusele dušikabiinist või traditsioonilisest kandikuga versioonist, on need kõik valmistatud kõrgeima kvaliteediga karastatud turvaklaasist. Tänu sellele võite loota probleemivabale ja lihtsale kasutamisele. Meie pakutavad tooted eristuvad oma universaalse välimuse poolest ja on seega hõlpsasti sobitatavad teiste seadmete elementidega. Sortimendis on nii lihtsamaid klaase, kui ka loft-dušikabiini mudeleid. Samuti on palju ettepanekuid kõigile, kellele meeldib metalliline viimistlus. Inimesed, kes hoolivad praktilistest lahendustest, võivad valida dušši, kus kabiin on lisaks varustatud väikeste riiulitega.

Dušikabiinid – Rea pakkumine

Rea kaubamärgi pakkumine sisaldab mitmeid lahendusi, mis on kohandatud klientide mitmekülgsetele ootustele ja vajadustele. Kõik meie dušikabiinid on disainitud maksimaalset vastupidavust, tugevust ja funktsionaalsust silmas pidades ning atraktiivset disaini, mis on kooskõlas kaasaegsete trendidega. Soovitame teil meie ettepanekutega tutvuda!

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!