Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Poola Inglise Saksa keel Tšehhi Vabariik Prantsusmaa Leedu Vene Rumeenlane Slovaki Ungari Itaalia keel Bulgaaria keel Ukrainlane Hispaania keel eesti keel Horvaatia Lätlane Hollandi keel layouts.me Serblane layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

product_advanced_searcher.filtration

Klaasi paksus
6 mm (59)
Profiili viimistlus
product_advanced_searcher.empty_field
Ukse suurus
100 (20)
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Duššuksed

Duširuumi loomiseks on palju võimalusi. Üks neist on dušiuksed kui alternatiiv traditsioonilistele dušikabiinidele. Need on ideaalne lahendus, kui paigaldada dušialus alkovi. Neid saab aga kasutada ka koos põrandasse süvistatud lineaarse äravooluga, mis loob väga mugava ja kaasaegse väljanägemisega paigutuse. Kvaliteetsete komponentide kasutamine ja nende nõuetekohane paigaldamine tagavad ka nõutava tiheduse ja vastupidavuse. h2. Vahelduslikud duššiuksed – looge oma kujundus. Duššuksed on saadaval mitmes standardsuuruses (80, 90, 100, 110, 120, 130, 140, 150, 160 cm) ja neid saab mõnikord valmistada ka täpsete mõõtude järgi. See võimaldab neil täpselt sobida igasse vannituppa. Need erinevad ka disaini poolest, mis on seotud nende kasutamisviisiga. Sõltuvalt teie individuaalsetest eelistustest ja teie konkreetse ruumi tingimustest võite valida duššuksed: – libisemine, – hingedega, – kokkuklapitavad. Rea pakub mitmeid variante nendest lahendustest, et maksimeerida teie interjööri funktsionaalsust ja esteetilisust. Lisaks võivad duššuksed olla erineva viimistlusega (nt profiilid, käepidemed), mis aitab luua soovitud stiili. Muu hulgas eelistatakse praegu musta värvi viimistlust, mis sobitub suurepäraselt sama värvi sisustusega ja annab moodsa ja elegantse efekti.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!

.