Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

product_advanced_searcher.filtration

Valamu värvus
product_advanced_searcher.empty_field
Kausi värvus
product_advanced_searcher.empty_field
Värv
product_advanced_searcher.empty_field
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Tualettruumid

Stiilne tualett – vaadake meie sortimenti

Iga tualeti põhivarustuseks on esteetiliselt ilus tualett ja üha sagedamini ka bidee. See funktsionaalne kombinatsioon töötab nii väikestes kui ka avarates ruumides. Bidee abil saate säilitada intiimhügieeni ja see näeb kena välja. Meie pakkumine sisaldab komplekte, mis koosnevad mõlemast ideaalselt sobivast elemendist. Seetõttu on see suurepärane valik kõigile, kes unistavad stiilsest tualetist, mis täidab 100% oma funktsioone. Meie pakutavad sanitaarruumid erinevad konstruktsiooni ja viimistlusviisi poolest, tänu millele saate neid hõlpsasti kohandada vastavalt oma vajadustele ja paigutusvisioonile.

Seadmete sobiv paigutus muudab tualeti mitte ainult ilusaks, vaid ka täielikult toimivaks ruumiks. Meie pakkumises on erinevas mõõdus tooteid, mis sobivad väiksema või suurema pinnaga vannituppa. Kuna sanitaarseadmeid ei vahetata sageli ja need teenivad meid tavaliselt aastaid, tuleks nende valikut hoolikalt kaaluda, võttes arvesse nii praktilisi kui ka esteetilisi aspekte. Seetõttu on vaja sobitada tehniline külg ja säilitada interjööri ühtne iseloom.

Moodne tualett – hoolitsege oma vannitoa sisekujunduse eest

Meie pakkumisest leiate erinevat tüüpi tooteid, mis sobivad erinevas stiilis sisustatud tubadega. Inimesed, kes hindavad klassikalisi lahendusi, võivad valida valgest keraamikast vannituppa ajatu tualeti. Seda tüüpi versioonid sobivad praktiliselt igasse interjööri ja neid saab edukalt kombineerida muude seadmete elementidega. Lumivalge läikega viimistletud riputatud WC-pott muudab sisemuse hügieeniliseks ja puhtaks. Sellised vannitoa tualetid on eriti soovitatavad inimestele, kes soovivad luua külalistele eraldi ruumi.

Meie poolt pakutavad tooted on valmistatud kõrgeima kvaliteediga sanitaarkeraamikast. Spetsiaalne tootmisprotsess paneb need kõik silma vastupidavusega, tänu millele teenivad need pikki aastaid. Lisaks võite loota selle puhtana hoidmise lihtsusele. Aeglaselt langev laud sobib eriti hästi siis, kui majas on lapsi. Moodsast tualetist unistavad inimesed valivad meelsasti mustad kausid. See on paigutuse huvitav element, mille kokkupanek ei erine klassikalistest versioonidest. Valmistatud ääristeta tehnikal, puhtana hoidmine pole probleem. Lisaks leiate meie pakkumisest sama tooni bideed, mis koos loovad praktilise ja esteetilise komplekti.

Kõige huvitavamad tualetid – mida meie pakkumisest leiad?

Lisaks ülalmainitud toodetele saate teada suurepäraseid tualettruume
moodsas stiilis sisustatud, pakume ka laia valikut mudeleid, mis sobivad ideaalselt glamuuri vaimus sisustatud ruumidesse. Pakume muuhulgas komplektid, mis koosnevad wc-potist ja valamust või bideest, mis on viimistletud kullavärvi või selle tooni geomeetriliste mustritega. Seda tüüpi sanitaarseadmed annavad ruumile eksklusiivse ilme ja selles viibimine on puhas nauding. Inimesed, kes hoolivad minimalistlikumatest dekoratiivelementidest, võivad valida ühe kuldse aktsendiga kausside kasuks, mis ühest küljest muudab terviku omapäraseks, teisalt aga ei käi interjöörile üle jõu.

Teine võimalus on looduslikku kivi imiteerivast materjalist vannitoa tualetid. Selline muster annab interjöörile luksusliku iseloomu. Erksad värvid muudavad interjööri veelgi heledamaks ja loovad mulje puhtusest. Lisaks ülalkirjeldatud sanitaarseadmetele leiate meie sortimendist ka palju muid vannitoa sisustamiseks vajalikke elemente. Seal on nt. süvistatava raami nupud, raamid ise ja mõlemat toodet sisaldavad komplektid. Tänu sellele võite loota terviklikule pakkumisele ja võimalusele hankida kõik vajalikud tarvikud ühest kohast.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!