Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Poola Inglise Saksa keel Tšehhi Vabariik Prantsusmaa Leedu Vene Rumeenlane Slovaki Ungari Itaalia keel Bulgaaria keel Ukrainlane Hispaania keel eesti keel Horvaatia Lätlane Hollandi keel layouts.me Serblane layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

product_advanced_searcher.filtration

Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Vann koos dušši ekraaniga

Väikeste vannitubade omanikud on sageli sunnitud otsustama, kas paigaldada vann või dušikabiin. Mõlemal lahendusel on omad eelised, nii et valik ei ole sugugi lihtne. Lisaks sellele võivad takistuseks olla individuaalsed eelistused: mõned eelistavad kiiret duši all käimist, samas kui teised armastavad õndsat lõõgastumist vannis. Sellisel juhul võib vann koos duššiseinaga osutuda kompromissiks – funktsionaalseks valikuks, mis ühendab naudingu ja kasulikkuse. h2. Vann koos dušši ekraaniga – lahendus otsustusvõimetutele. Te ei vaja kahte vannituba, et nautida hommikul ergutavat dušši ja pärast rasket päeva lõõgastavat vanni. Vann koos vanni ekraaniga lahendab dilemmad, mis on seotud teie vannitoa sobitamisega ühte tüüpi sanitaarsõlme. Veelgi enam, te ei pea kandma lisakulusid, sest saate ekraani paigaldada juba olemasoleva vanni külge. Selline vahesein on nii mitmekülgne, et see sobib enamikku üksustest. Duššiseinaga vanni eelised on muu hulgas järgmised: – funktsionaalsus, – kaasaegne disain, – vanni ja duši kombinatsioon, – lihtne paigaldus, mis ei nõua renoveerimistöid, – lai valik viimistlusstiile. Kui investeerite duššiseinaga vannisüsteemi, ei pea te enam valima kiire duši ja vanni vahel. Saate oma vanni ühe nupuvajutusega dušikabiiniks muuta. Sein on ka tõkkeks, mis takistab vee pritsimist üle kogu ruumi. vannituba koos ekraaniga on hea valik ka kodudes, kus sama ruumi kasutatakse ka tualettruumina. Ekraani sulgemisega tagate oma privaatsuse vannitegemisel, võimaldades samal ajal ülejäänud pereliikmetel vannituba kasutada. h2. Vann koos ekraaniga – hind. Meie tootevalikust leiate erinevate spetsifikatsioonide ja viimistlusstiilidega tooteid. Meil on profiilidega või täiesti läbipaistvast klaasist ekraanid. Need erinevad värvide, mõõtmete ja kasutusviisi poolest. Saate osta eraldi seina või komplekti, mis koosneb vannist koos duššiseinaga. Meil on müügil palju vannimudeleid, alates klassikalisest kuni ristkülikukujulise, vabalt seisva ja retrostiilis vannini.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!

.