Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

product_advanced_searcher.filtration

Värv
product_advanced_searcher.empty_field
Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Teie valik:

Eemaldage kõik

WC süvistatavad raamid

Täiuslikult viimistletud ja funktsionaalne vannituba on paljude inimeste unistus. Kui olete üks neist, on meil teile suurepärane pakkumine. Need on * süvistatavad WC raamid , tänu millele näeb paigaldatud sanitaarsüsteem korralik ja kaasaegne välja. WC-raam võimaldab peita mitte ainult tsisterni, vaid ka kõik selle juurde viivad ühendused. Rea kauplusest saad osta praktilise ja funktsionaalse ripp raamiga wc*. Siit leiate mudeleid, mis on mõeldud kasutamiseks mitte ainult WC-pottide, vaid ka bideede jaoks. Väga mugav lahendus on osta tualettpotist ja komeedist koosnevate komplektidena müüdav süvistatav WC-pott, mis on saadaval klassikalises ja aeglaselt sulguva variandis. Iga süvistatav raam on lisaks varustatud paagi ja nuppudega selle aktiveerimiseks ning paigaldamiseks vajalike tarvikutega.

Varjatud WC raamid – miks tasub nendesse investeerida?

Raamiga wc-poti saate hõlpsasti oma vannituppa paigaldada. Kõik komplekti elemendid on valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest, mis on vastupidavad niiskuse ja keemilistes ainetes sisalduvate toimeainete hävitavale mõjule. WC raami on lihtne puhastada. Selle kasutamine aitab vähendada veetarbimist loputamisel.

Kui vannitoa välimuse kujundamisel on teie jaoks oluline selle interjööri funktsionaalsus, vastab õigesti valitud süvistatav WC karkass selles aspektis kõigile teie ootustele. Seina sisse peidetud loputusmehhanism ei häiri hoolikalt kaunistatud ruumi välimust. WC-raamid sobivad suurepäraselt väikesesse vannituppa, võimaldades WC-poti asetada ükskõik kuhu. Tänu neile saate WC-poti seinale asetada.

Rea poest ostetud süvistatav paisupaak sobib suurepäraselt nii modernsesse kui ka klassikaliselt sisustatud vannitoaruumidesse. Anname igale komplekti elemendile eraldi garantii. Kutsume teid südamest meie pakkumist kasutama!

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!