Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

Tutumi laevandus

Saadetised saadetakse kullerteenuste kaudu DPDF kullerteenus kuni 30 kg kaaluvatele saadetistele. Kui kuller on teie paki meie laost kätte saanud, saate e-kirja koos jälgimisnumbriga. Saate oma saadetise staatust kontrollida, klõpsates siin. Postisaadetised üle 30 kg – saatmine SUUS Rohlig kullerfirma poolt. Kui kuller on paki meie laost kätte saanud, saate meiega ühendust võtta, et saada jälgimisnumber. Saate oma saadetise staatust kontrollida, klõpsates siin. Tarnemeetod ja -ajad. Kasutame järgmiste laevandusettevõtete teenuseid: DPD (www.dpd.com.pl), Rohlig-Suus (www.suus.com). Sõltuvalt ostetud kaubast, selle eripärast, kaalust, mõõtmetest, kohandame sobiva vedaja ja saadetise tüübi. Kullerid toimetavad pakid kohale kella 8.00-16.00 vahel, muul ajal on kättetoimetamine kulleri äranägemisel. Teekond ja täpne tarneaeg sõltuvad ainult kullerist. Tuletame teile meelde, et üle 29,5 kg kaaluvate saadetiste puhul ei ole kuller kohustatud kaupa ostja juurde tooma. Selliste saadetiste puhul toimetab kuller kauba adressaadi hoonesse, nii lähedale kui võimalik, võttes arvesse maanteede infrastruktuuri olukorda.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!