Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Poola Inglise Saksa keel Tšehhi Vabariik Prantsusmaa Leedu Vene Rumeenlane Slovaki Ungari Itaalia keel Bulgaaria keel Ukrainlane Hispaania keel eesti keel Horvaatia Lätlane Hollandi keel layouts.me Serblane layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

product_advanced_searcher.filtration

Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Duššide äravoolutorud

Ilma dušialuseta dušš näeb äärmiselt šikk ja moodne välja, olles samas ka mugav kasutada. See muudab dušikabiini sisenemise ja sealt väljumise palju lihtsamaks, mis võib olla oluline eriti liikumispuudega inimeste jaoks. Sellise duši loomisel võib aidata lineaarne äravool, mis takistab tõhusalt põranda üleujutamist, kuid on selle sees diskreetselt peidetud. Sellised elemendid erinevad mitte ainult suuruse poolest, mis võimaldab neil kohaneda peaaegu iga paigutusega, vaid ka välimuse poolest. Selle tulemusel võivad need täiustada ruumi kujundust täiuslikult, lisades sellele elegantsust.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!

.