Kasutades veebilehte ilma brauseri seadeid muutmata, nõustute küpsiste kasutamisega. Saate igal ajal muuta oma brauseri seadeid, mis otsustavad, kuidas neid salvestatakse. Klõpsake, et saada rohkem teavet Küpsiste poliitika kohta.

  OK
Inglise layouts.de-at layouts.fr-be Bulgaaria keel Horvaatia layouts.sr-me Tšehhi Vabariik layouts.et layouts.fi Prantsusmaa layouts.el Hispaania keel Hollandi keel layouts.en-ie Leedu Lätlane Saksa keel Poola layouts.pt Vene Rumeenlane layouts.sr Slovaki layouts.sl Ukrainlane Ungari Itaalia keel

SOODUSKOODrea5

product_advanced_searcher.filtration

Sorteerimise suund
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Teie valik:

Eemaldage kõik

Vannitoa tekstiilid

Iga vannitoa jaoks valitud tekstiilid

Iga vannitoa sisustuse ja meie esteetilise kogemuse selle visuaalses vastuvõtus määravad mitmed asjad. Olulised elemendid on plaatide, vannide, dušikabiinide, valamute ja furnituuri valik, nagu ka õiged tekstiilid. Kasutatavad mustrid ja värvid määravad, kuidas me end antud ruumis tunneme. Vannituba peaks peale rangelt hügieeniliste funktsioonide täitma täiendavaid ülesandeid. Me nõuame, et see ruum pakuks meile lõõgastust ja puhkust pärast rasket päeva. Juurdepääsust jooksvale veele ei piisa. Esteetilised kaalutlused, mis meil endal on, eeldavad ühtset ruumikompositsiooni.

Vannitoa tekstiilid korralduse täiendusena

Olenemata vannitoa stiilist tuleb seda täiendada sobivalt valitud vannitoatekstiilidega. Mis oleks ka kõige ilusam vannituba ilma pehme põrandavaiba või konksu otsas rippuva rätikuta? Vaiba asukoht põrandal soojendab interjööri ja muudab meid kohe hubasemaks. Põrandapindadeks mõeldud materjalist plaadid on ka hea soojusisolaator. Siis väldime otsest kokkupuudet plaatide külma pinnaga.

Meie poe pakkumine sisaldab pakutavate tekstiilide erinevaid värvivariante. Varjundite valik on lai ja mitmekesine. Jälgime, et meie pakutav sortiment oleks valitud, garanteerides kõrgeima kvaliteedi. Tänu sellele, et meie poolt müüdavad tooted on kvaliteetsed, oleme kaubale muretult andnud 24-kuulise garantii. Maitsekalt valitud, sulanduvad erinevate paigutuste ja interjööristiilidega.

Kutsume teid sirvima meie poe selle kategooria üksikuid tooteid, et näha, et pakutavad vannitoatekstiilid on äärmiselt esteetilised ja valmistatud ülima hoolikusega.

Uudiskiri

*Jätke end kursis meie pakkumiste, kampaaniate ja eripakkumistega! *Tellige meie uudiskiri juba täna!